Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Exclamation İnternet hesap iptali hk.

Merhaba 20 dk once cash yüklemek ıcın sıteye giriş yapacagım esnada böyle bi hata verdi( İnternet sitesine erişemezsiniz.
    Neden : internet Hesap İptali. Lütfen Destek Ekibi ile iletişime geçin.) id ile giriş yapamadıgımdan dolayıda başka bir id ile giriş yaptım yardımcı olurmusunuz biletde gönderemıyom o id üzerınden. @ScORp_LiON

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Uyarıda belirtildiği üzere, bilet göndermeniz gerekmektedir. Eğer hesabınızda Npoints yok ise, Npoints sahibi başka bir hesaptan da bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    https://forum.nttgame.com/forum/show...fen-Destek-Eki Wanrina adlı eski mod burada yardımcı olmuş premıumlu karakter slotda bilet göndersem bile 3 gün iş günü var.Sizden ricam ScORp_LiON şuan online onunla bi bilgi alışverişi yaparmısınız.

Junior Member
    ScORp_LiON a yazdınızmı.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Moderatör arkadaşımızın da dediği gibi farklı bir hesaptan bilet göndermeniz gerekmektedir. Forumda ne yazık ki hesap desteği verilmemektedir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Moderatör arkadaşımızın da dediği gibi farklı bir hesaptan bilet göndermeniz gerekmektedir. Forumda ne yazık ki hesap desteği verilmemektedir.
    Bir konuda bunun hesap desteği değil portal desteği olduğu, hesabına giriş yapamadığı için ticket atamayacağını ve forum üstünden yardımcı olunduğu beyan ediliyor. Çok zor birşey değil yani. Gm'ler gün içerisinde ne yapıyor merak ediyorum. İğnelemek için demiyorum yanlış anlamayın. Herkes hileden makrodan şikayet ediyor. Şu slota uğrayın bu slota uğrayın yazıyor. Uğrayan yok demekki. CR konularını oyuncular zamanından fedakarlık ederek oluşturuyor, sırf temiz oyun oyanayabilmek için. Eee bu GM arkadaşlar yazılım geliştirme, veritabanı yönetimi vs bununla da uğraşmıyor. Ne yapıyor gün içerisinde. Başka bir şirkette çalışıp belirli saatlerde nttgame'de mi görev alıyorlar sgk'sız olarak. Tam olarak olay nedir?

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Bir konuda bunun hesap desteği değil portal desteği olduğu, hesabına giriş yapamadığı için ticket atamayacağını ve forum üstünden yardımcı olunduğu beyan ediliyor. Çok zor birşey değil yani. Gm'ler gün içerisinde ne yapıyor merak ediyorum. İğnelemek için demiyorum yanlış anlamayın. Herkes hileden makrodan şikayet ediyor. Şu slota uğrayın bu slota uğrayın yazıyor. Uğrayan yok demekki. CR konularını oyuncular zamanından fedakarlık ederek oluşturuyor, sırf temiz oyun oyanayabilmek için. Eee bu GM arkadaşlar yazılım geliştirme, veritabanı yönetimi vs bununla da uğraşmıyor. Ne yapıyor gün içerisinde. Başka bir şirkette çalışıp belirli saatlerde nttgame'de mi görev alıyorlar sgk'sız olarak. Tam olarak olay nedir?

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    +1 yani banada mantiksiz geliyo oyuncularin bilgisayarina program yukleyip kosper kosturmalari , jr de afg sorunsali gibi. Oyunmu oynayacaz hile hurdami kosturacaz. Program kullanmayi bilmeyen napsin?