View Poll Results: SMS ve OTP hizmetleri 1 N-Point olsun mu ?

Voters
22. You may not vote on this poll
  • Evet , 1 N-point olmalı.

14 63.64%
  • Hayır , gerek yok.

8 36.36%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member PPeterParkeRR's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

Lightbulb SMS onay ve ICS/OTP hizmetleri 1 N-Point'e düşürülsün

Merhaba,

Son 3 yeni sunucuya ICS/OTP şartının gelmesiyle de beraber bu hizmetlerin artık 1 N-Point e düşürülmesi gerekiyor.

Zaten SMS onay veya OTP ile ilgili işlem yapmak isteyen kişi 400 N-Point i her türlü satın alacak.İllegalite ile ilgili bir sorun olacağını düşünmüyorum.0 N-Point olmasını kimse istemez zaten.

Ama öyle durumlar oluyor ki telefon numarası değiştirmek zorunda kalıyoruz veya bloke oluyor vs. vs. şu berbat ekonomide 400 N-Point almak bizim için masraflı olabiliyor.

Yüksek maaşla çalışan insanlar değiliz , ekonomi zaten belli dolar olmuş 7 lira 70 kuruş.Sizlerden bu konuda çokta zor olmayan bir çalışma bekliyoruz.

Bu konunun MGame ile alakalı olacağını sanmıyorum.Kaldı ki olsa bile kabul edilir diye düşünüyorum...

Anket açıyorum.Ankete katılmayı unutmayın.

Herkesten fikirlerini bekliyorum.

İyi forumlar , iyi oyunlar...

Senior Member enezx's Avatar
    Gerek yok diye düşünüyorum 5'de aynı 1'de aynı zaten tek seferlik şeyler her ay gitmiyor ya
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member Vrij's Avatar
    Ya enez sen hiç otp sorunu yaşamadın galiba, delirdiğin yetmiyormuş gibi neredeyse 400np ye yakında gidiyor, soruna baglı olarak.
    Hadi eski kullananlar otp nin mantıgını nerede hata olabilieceğini biliyor da yeniler keşfedene kadar.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Biz zamanında otp ücretli iken 400 500 cash verip 3 aylık almıştık. Şu an bedava 5 cash sanırım SMS ücreti daha neyini düşürsünler.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Gerek yok.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Bence oldukça iyi ve güvenli bir hizmet sunuluyor, fiyatı da oldukça uygun tutulmuş. Arkadaşlarımızın dedigi gibi, önceden yüksek miktarlardan satışa sunuldu fakat herkes faydalansın diye fiyat düşürüldü.

ARTTIRIYORUM! Otp için tek seferlik 1 cash istemeli, sonra ki değişimler ücretsiz olmalı. Her gönderdikleri smste 5np alıyorlar sanki çok sorunsuz iş yapıyorlarmış gibi. Kendi beceriksizliklerinin cezasını oyunculara kesiyorlar.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Bence oldukça iyi ve güvenli bir hizmet sunuluyor, fiyatı da oldukça uygun tutulmuş. Arkadaşlarımızın dedigi gibi, önceden yüksek miktarlardan satışa sunuldu fakat herkes faydalansın diye fiyat düşürüldü.
    Şu yorumun o kadar komik ki Kendinizle çelişiyorsunuz! Bak kendin diyorsun bir ''ÜCRET'' karşılığında hizmet alıyoruz. Ama Otpli charlar soyulduğunda nttgame mesuliyet kabul etmiyor! Komiksiniz

ilk kayit zaten UCRETSIZ degilmi ? 2nciden itibaren 5 cash . 100-200 cash olsa anlarimda 5 cash cok uygun bence

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by app_RhDx5CP4 View Post
    Şu yorumun o kadar komik ki Kendinizle çelişiyorsunuz! Bak kendin diyorsun bir ''ÜCRET'' karşılığında hizmet alıyoruz. Ama Otpli charlar soyulduğunda nttgame mesuliyet kabul etmiyor! Komiksiniz
    Merhaba,

Mod. Team Lead'in, bahsettiğiniz durum ile alakalı açıklamasını sizinle paylaşıyorum;

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yanlış bilgilendirmelerin önüne geçmek için yeniden hatırlatmakta fayda var. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

Hesap ve otp paylaşımı yapılmadığı sürece hesabınızın hacklenmesi mümkün değildir. Aşağıdaki konuyu okuyarak ve videoyu izleyerek nerede hata yaptığınızı tespit etmeye çalışınız.

ICS servisini kullanan oyuncularımız bilgilerini paylaşmadığı sürece hesaplarına erişimlerini ancak portala kadar kaybedebilirler. Yani hesabı çalan kişi portala kadar giriş yapabilse bile oyunda asla geçemeyeceği bir engelle karşılaşır (ta ki siz ICS bilgilerinizi paylaşana kadar). Üstelik ICS servisi portal üzerinden aktifse, mail adresi bile değiştirilemez. Özetle ICS aktifse ve paylaşım yoksa hesap soyulamaz, soyulamadığı için de restorasyona gerek kalmaz.

Anlaşmamız gereken bir nokta var ki ICS bilgileri paylaşılmadığı sürece hesapların soyulabilmesi mümkün değil. Forumda bu tür şeyler okuyabilirsiniz, bunlar sizi yanıltabilir ancak incelemelerimiz sonucu bu söylemlerin doğru olmadığını görüyoruz.

Çoğu oyuncumuzda gördüğümüz, uyarılarımızı dikkate almayarak hesaplarını başka oyuncularla paylaşımlı bir şekilde oynamasıdır ya da başka oyuncuların hesaplarına herhangi bir nedenden dolayı giriş yapmalarına izin vermesidir. Gelen biletlerdeki açıklamaların, sistemlerimizdeki kayıtlarla çelişmesi durumu ve suçluyu basit bir şekilde açığa çıkarmaktadır.

Bu nedenle lütfen ICS/OTP servislerini doğru bir şekilde kullanmaya özen gösterin.

İyi forumlar.