Results 1 to 3 of 3

Thread: Hesabım hk

Senior Member

Hesabım hk

Merhabalar, forumdan hesap desteği verilmediğini biliyorum ancak bu konu biraz farklı.Şok içindeyim olayı şöyle özetlemek istiyorum. Bundan 1 ay önce logitech macro mouse kullanarak jr zamanı charım hapse düştü.
    Yalandan forumu meşgul ettim kullanmadım diye, ortalığı ayağa kaldırdım. daha sonra yaptığımdan pişman olup logitech macro programını sildim. yeni hesabımda asla macro vs açmadım. Logitechin programını bile yüklemedim. Bu sefer bir haksızlık oldu. Bu charla sadece mage olarak jr giriyorum. ve charım hapiste doğdu. Adamlar anlıyor ya macroyu kullanmaya gerek yok diyip logitechin programını bile yüklemedim. samimiyetime bir gram inanan yetkili varsa bir kontrol ettirebilir mi yarın?

Size güvenim tam rica etsem inceler misiniz? en ufak bir macro kullanmadığıma yemin ederim. biliyorum kullanmışsındır vs diye düşünüyor olabilirsiniz ama asla ve asla kullanmadım. Bir bakar mısnız lütfen

Senior Member
    Abi gerçekten samimiyetime inanın. Bundan 1.5 ay önce sadece okcu charımla Jr giriyordum. Logitech 3-5 kullanıyordum. Hapse düşünce yalan söyledim. İşte kafasına göre banlıyorlar vs diye. Daha sonra kimse bu durumu yemeyince kendime söz verdim ve logitechin programını sildim. Bildiğiniz knight icin sadece programsız mouse kullanıyordum. Herhangi bir macro durumu yok. Sadece mage karakteriyle ignization falan vuruyorum jr de zaten.

Ben sizin samimiyetinize inanıyorum teknik bir hata olduğuna eminim lütfen inceler misiniz?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Konu ile ilgili destek ekibi ile iletişime geçerek hesabınız hakkında gerekli kontrollerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.
    Forum üzerinden bu tür hesap işlemleri için destek verilmemektedir.

İyi forumlar.