Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Hyde drobu

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    hiç unutmam 2005 başlarında xigenon da (eski harita) zombi tepesinde toplu zombi kesiyoruz, arkadaş raptor diye birşey geldi bana dedi (şekli şimdiki scorpion scythe gibi). bende warrior var ama giyemiyorum bile itemi, elimde flamberge +3 var reduceli. meğer o sırada hyde çıkmış arada o kesilmiş alanla o da bizde kalmış. sağlam kandırmışlardı bizi 25m den satmıştık.

birde yine o dönem bossların varlığından haberdar olunca ben 35-40 lvl civarlarında boss arıyordum. eski kalluga da hyde buldum, towndan bi pri buldum geldim kestik zorla dd25 pri helmet düşürmüştüm sarı olandan, arkadaşlara gösterdim onlarda bana goblinlerin elinde bıçak var ya ona karşı koruyor seni bi işe yaramaz demişlerdi bende sundries satmıştım. tabi sattıktan sonra kıymetini öğrenince çok üzüldüm. o bossu kestiğim an hala gözümün önünde.

lanet olsun sana hyde

Senior Member
    Valla süper drop almışsın

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Şaşırtıcı, şahsen ben hiç bu tarz ufak yaratıklardan drop alamadım Aslında bu tarz ufak bossların dropları bir tık yükseltilmeli ki oyuncular için bir değer kazansın.

Senior Member Vrij's Avatar
    Hyde moradondaki mutlaka gold coin atar, kestin mi hiç?
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Keşke Emc/Lüfer ve maradon bossları bu şekil drop atsa =) Silver bar atsın sadece oda motive edecektir oyuncuları

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Şaşırtıcı, şahsen ben hiç bu tarz ufak yaratıklardan drop alamadım Aslında bu tarz ufak bossların dropları bir tık yükseltilmeli ki oyuncular için bir değer kazansın.

Sene 2006 , Cypherda 33 level magem var , adı ninja_flame ama çar glacier lytghing isme bakma işleve bak
    Cafe sahibi 60 olmuş , master için kecoonlarda nova ile kasıyor , seriden high class scrool atıyor , premium ile 60k.
    - Dedim Efser , kafayı kullan , saatte 50 tane çıkarsan 3m para , 10 saat kassan , 30m , çok büyük para benim için ( param bitince yeni hesap açar , civciv patlatır 500k yı ve 2 opal görevindeki parayı alır asıl hesabıma geçirirdim , 1m için 1 saat uğraşırdım yani )
    Neyse çarda 500 hp ya var ya yok , bi alan koydum kecoonlara , kutu topluyorum , bişi vurdu , kaldı 300 hp , bi daha vurdu abi , kaldı 30 hp , nasıl kaçıyorum ama , canı doldurdum , bi baktım , Kekurikekukaka , anaa bu ne ?
    Hemen 1`deki chill skiliimi kullanıp yavaşlattım , 2 3 4 2 3 4 2 3 4 vuruyorum aga , arada gene chill atıyorum koşmasın ,
    tüm maradondaki civcivler dalıyor yatıyor , o dalıyor bu dalıyor herkes yatıyor , 10 dakikada maradonda wormların oradaki keconlardan aldım abi ( eski maradon ) taa lycanlara gelmiştik öldü , bi açtım kutuyu , KEKURİNG dedim zenginim , nasıl mutluyum anlatamam , cafe sahibine satıp , 8 paper set , +9 wood staf almıştım , ilk boss kesişim ve o günden beri kekurikekuka`nın bende değeri her zaman ayrıdır , hala bulursam R ile yavaşça keserim

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    Sene 2006 , Cypherda 33 level magem var , adı ninja_flame ama çar glacier lytghing isme bakma işleve bak
    Cafe sahibi 60 olmuş , master için kecoonlarda nova ile kasıyor , seriden high class scrool atıyor , premium ile 60k.
    - Dedim Efser , kafayı kullan , saatte 50 tane çıkarsan 3m para , 10 saat kassan , 30m , çok büyük para benim için ( param bitince yeni hesap açar , civciv patlatır 500k yı ve 2 opal görevindeki parayı alır asıl hesabıma geçirirdim , 1m için 1 saat uğraşırdım yani )
    Neyse çarda 500 hp ya var ya yok , bi alan koydum kecoonlara , kutu topluyorum , bişi vurdu , kaldı 300 hp , bi daha vurdu abi , kaldı 30 hp , nasıl kaçıyorum ama , canı doldurdum , bi baktım , Kekurikekukaka , anaa bu ne ?
    Hemen 1`deki chill skiliimi kullanıp yavaşlattım , 2 3 4 2 3 4 2 3 4 vuruyorum aga , arada gene chill atıyorum koşmasın ,
    tüm maradondaki civcivler dalıyor yatıyor , o dalıyor bu dalıyor herkes yatıyor , 10 dakikada maradonda wormların oradaki keconlardan aldım abi ( eski maradon ) taa lycanlara gelmiştik öldü , bi açtım kutuyu , KEKURİNG dedim zenginim , nasıl mutluyum anlatamam , cafe sahibine satıp , 8 paper set , +9 wood staf almıştım , ilk boss kesişim ve o günden beri kekurikekuka`nın bende değeri her zaman ayrıdır , hala bulursam R ile yavaşça keserim
    O boss kaldırıldı diye biliyorum. nasıl hala yavaşça kesiyorsun

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    O boss kaldırıldı diye biliyorum. nasıl hala yavaşça kesiyorsun

monster staffta hala atmakta

Quote Originally Posted by aReYousLeepinG View Post
    İlk defa hyde den drop aldım gözlerim yaşardı iron bow ve gold coin çok iyi geldi
    Banada geçen sene deep scar atmıştı çok sevinmiştim çünkü Bu Bosslarda heycanlandığım kadar hiçbişeyde heycanlanmadım sene 2006 kekuri bosu çıktı karşıma lvl düşük item yok ne yaptım ne ettim kesemedim o günden beridir içimde ukte oldu nerde boss görsem bi heycanlanırım

Banned
    Nostaljiseller