Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Senior Member Vrij's Avatar
    Bu oyunda gerçekten akıllı, bilge oyuncular var, bu gun onlardan biri FT girişinde yazıyordu;

''Bu oyundan keyif almaya kimse engel olamaz. )))
    ''Farmı bitirdiler, ben de FT JR, pot agaç sc silver gem filan günü kurtarıyorum''

Bir de savaslara girersin, melee oynamazsan mage , okçu kaçabilirsin
    Last edited by xMakhWelo; 09-22-2020 at 08:36 PM.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

1 kuruşluk madeni paraların "metal" değeri kendinden fazla olduğu için toplayıp eriten bir milletin oynadığı oyunda ABUSE olmaması şaşırtırdı.

Tabi ki gelir sağlayan slotların droplarının kesilmesi bütün oyuncuları etkilediği için ceza askeri sistemler gibi toplu oldu.
    Bu konudan müzdarip oyuncu sayısı çok ama gerçekçi olmak gerekirse en küçük gelir sağlayacak yer bulunsa 8 kişilik genie party kuracak bir sürü tavuk dönerci var.

Oyunda gelir elde edilebilecek CZ mob'ları kaldı, onlar da çoğu zaman günü kurtarıyor. (DC premium ile!)

Malesef PUS ürünleri almadan oyunda old school yapabileceğin bir şey kalmadı.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    buna benzer konuya bundan 2 hafta öncesine kadar bende değinmiştim. Ama malesef yetkililer oyuna yeni başlayan yada yeniden başlayıp emekle bi yerlere gelmek isteyenlere hiç bi şekilde yardımcı olma taraftarı değiller oyunda gb eritirken bir yandan da bu oyunu sadece oyun olduğu için sevdiği için oynayanları da erittiklerinin farkında değiller.

bkz. https://forum.nttgame.com/forum/show...highlight=100K

Senior Member Vrij's Avatar
    Evet, normal vakit geçirmek için oynayanlar fazla gidemiyor. Eskiden böyle değildi, farmerlar yuznden oldu.
    Ben bu tip çabalayarak birşeyler yapmaya çalışan oyuncuları severim, desteklerim, oyunu öğrenir, kendini tanır.
    Bazı 83 lvl yuzuk alıp oyuculuğu geçtik, skillerini bile bilmez.

Yine de mirthil shell görevleri, sınırsız 70 silahı filan birşeyler yapmaya çalşıyorlar, ama pot parasına yetecek bişey yok. uskoda 5k potlar pusta da satılmıyor artık. steamko da var hala.
    Hep söylerim coins getirisi yuzlerce kez nerflendi de rpr, pot, gate paraları hala aynı, onların da aynı oranda indirilmesi gerek.

Ben de DCler yuznden cyperde çar kasmaya çalışıyorum, off ya dodaya asgaya filan bzn yuruyerek gidiyorum ya, ya da skill gatele gidiyorum
    Devam edebiliyorum hala ama eskiden kalma 5k potlar, preler 1gb cvr para buldum, bir de pot yapıp satabildiğim +60 lvl priestim var.
    Last edited by xMakhWelo; 09-23-2020 at 07:37 AM.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    başaramadık maalesef...

Junior Member
    Nickname
    PuriJztaNeK
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    PowerOFaith
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Valla elimden geleni yapıyorum. 7 mythril gogusluk ve 7 quest mace'i bastım priestime. 76 level oldum. yaklaşık 4 gündür mana pot kullanmıyorum.
    Çok ciddiyim. Areste oynuyorum. Baya insanlarla muhabbetim oluyor. gülüyorlar

Ama yapıcak bişi yok , otura kalka oynuyorum birşekilde. bakalım nereye kadar, gidebildiği yere kadar..

Tags for this Thread