Results 1 to 7 of 7

Uzaktan erişim hk.

Merhabalar , çift pc KO oynamak istiyorum fakat 2.pc başka bir evde sadece uzaktan erişim ile bağlanabiliyorum.
    Teamwiever ve google remote desktop'u uzaktan erişimle denedim fakat gerçekten çok fazla kasıyor istediğim şey charı pazara bırakmak ama
    onu bile yaparken 20 dakika geçiyor acaba başka bildiğiniz uzaktan erişim programı veya destekleyen bir eklenti var mı ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bahsettiğiniz yazılımlar en çok kullanılanlardır. Anydesk ise diğer bir yazılımdır. Deneyebilirsiniz.

teşekkürler Anydesk'i deneyeceğim.

Senior Member
    kasıyorsa bağlanmak istediğin bilgisayarın internetinden kaynaklanıyordur bilgin olsun aynı kasma anydesk de de olacaktır

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Ben Teamwier Baglaniyorum Kasma olmuyor 4G Baglantim Cok iyi Evde Fiber oldugu icin ,
    Mesela 3G+ile baglanirsan kasma yapabilir.
    Test Ettim cünkü Telefonunda iyi ise sikinti olmaz

Senior Member enezx's Avatar
    Ben uzak bağlantı için alpemix kullanıyorum oldukça da memnunum pişman etmiyor. zaten hepsi aynı mantık
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member Vrij's Avatar
    Team viewerdan hacklendik, haberiniz olsun. tv id siyle girilen hesaptı, onların pw sabit oluyor, adam datayı hacklemiş sanırım. Değişen pw daha iyi, bzn kendi değiştiryor bu arada, kalıyorsun.
    Anydesk bu açıdan daha güvenilir sen kabul etmezsden baglanmıyor, baglantı kopunca eve gidip kabul etmen gerek

Kasması ise pc ve net hızı, eski pcler çok kasıyor. Kotayı aşmış net hızı ise ölüm
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.