Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member

telefonun internetinin anında bitmesi

1-2 ay öncesinde çok az miktarda giden internet ne olduysa su gibi gitmeye başladı fikri olan varmı bu konuda yada önerisi

Senior Member
    1 ay boyunca sadece knight girip 5 gb internet falan yediğini bilirim fakat Twitch girip yüksek kalite de 1 saat de 5 gb internet gittiginide gördüm özellikle youtube de video da müzik dinlersen eğer yüksek kalite de cok hızlı internet yiyor yüksek ihtimalle bunlar dan birini yapmışsındır

Senior Member
    yok sadece knighttan bahsediyorum bazen tüm gün 100 mb gidiyor bazen anında 300 mb gidiyor kota koydumda sonuçta bitiyor paket çok değişik bir durum

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Mobil üzerinden oynayan arkadaşlarım mevcut, bir sorun yaşamadılar ya da fark etmediler. Yani son zamanlarda bu tarz şikayet gelmedi fakat gene de durumun incelenmesi adına bildirim yapabiliriz.

evet bu durum bende de mevcut 2gb bile yemezdi şimdi 23 günde 8gb internet yedi ayrıca son günlerde 4.5g kullanamıyorum 5dk içinde dc oluyorum mecbur 3g kullanıyorum

Senior Member
    bildirirseniz seviniriz gerçekten 1 sorun var

bazen farketmeden steam oyun güncellemesi yapabiliyor

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Yaklaşık 12 13 saat mobil bağlantıda kalıyorum ama gözle görülür şekilde bir artış yok. Bilgisayarın otomatik güncellemesi açık olabilir mi? Açıksa tarifeli bağlantı seçeneğini aktif etmeni öneririm. Mobil bağlantıya geçtiğinde güncelleme yapmayacaktır.

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Yaklaşık 12 13 saat mobil bağlantıda kalıyorum ama gözle görülür şekilde bir artış yok. Bilgisayarın otomatik güncellemesi açık olabilir mi? Açıksa tarifeli bağlantı seçeneğini aktif etmeni öneririm. Mobil bağlantıya geçtiğinde güncelleme yapmayacaktır.
    bunu nasıl yapabilirim ben win 10 kullanıyorum internet açmadan önce windows+r services. msc den win uptade kapatıp oyuna giriyorum

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by EhliBeyTR View Post
    bunu nasıl yapabilirim ben win 10 kullanıyorum internet açmadan önce windows+r services. msc den win uptade kapatıp oyuna giriyorum
    Wifi kısmında mobil bağlantınızda özellikler kısmına girin. Daha sonra görseldeki gibi tarifeli bağlantı seçeneğini açık hale getirin.