Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    2.bilgisayarımı pazar için kullanıyorum ve mobil internete bağlı. 1 ay da taş çatlasa 3gb harcıyor. haberin olmadan bilgisayar güncelleme yapıyor olabilir.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Windows 10 un insanı deli eden özelliği, benimde dikkatimden kaçmış güncelleme yapmış bilgisayar. Eminim ki senin bilgisayarda güncelleme yaptı.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İşletim sistemi, antivirüs yazılımı, Steam oyunları, Nvidia ekran kartı güncelleme yapmış olabilir. Tek başına Knight Online çok az internet harcamaktadır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Pazar amaclı kullanıyorsanız chat ekranını kapatın. Cok fazla yapılan floodlar giden mb arttırıyor. Benim deneyimim bu yönde

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Windows 10'da bağlı olduğunuz ağda hangi uygulamanın ne kadar veri kullandığını gösteren bölüm mevcut.

Burayı kontrol ederek hangi uygulamanın ne kadar veri harcadığını kontrol edebilirsiniz.

Senior Member
    dün gece sabaha kadar 23 mb gitti bakalım bu sefer kaç gidicek

Senior Member Vrij's Avatar
    Evet ben de VPNden biliyorum, oyun tahminimden çok az harcıyor, 5-6 gb civarı 7/24 satışta olsa mesela. Ama kasmasın diye arkada çalışan ne varsa kapatıyorum doğal olarak.
    win10 da arkada çalışan çok metro prg var, onları win ayarlarından deaktif etmek gerek.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.