Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Zoom Programı

Zoom Programı

Merhabalar...

Sayın modlar/gmler

Bir öğretmen olarak salı gününden itibaren Eba üzerinden harici dersler yapmaya başlayacağım. Harici ders atamalarını yapabilmek için Zoom programını bilgisayarıma indirmek zorundayım. Zoom programı üzerinden alacağım linki Eba'ya ekleyerek harici derslerimi yapabileceğim. Zoom programı tarafınızca kullanılan güvenlik programı tarafından ıillegal program olarak algılanır mı? Sonradan problem yaşamamak adına soruyu cevaplandırırsanız sevinirim.

İyi çalışmalar. İyi forumlar...

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Oyuna ve oyun dosyalarına etki etmeyen programlar herhangi bir sorun çıkartmaz.

Teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Senior Member
    pro sürüm cracklemek sorun yaratabilir bence

ben cep telefonu tamircisiyim haliyle bilgisayarimda telefon yazılım programlari var hicbiride crackli degil orjinal dosya ve programlar ko girdigim zaman xincode atiyor oyundan hile algilandi diyerek ve o yuzden o pcden giremiyodum en son hapise girmisti car cikarmistim 1 sene oldu o pcden girmiyorm telefon yazilim atma araclari demekki etkilemis

Yapmayın yüklemeyin hocam mazallah çarınız banlanabilir knight'dan önemli mi ebaa

Senior Member
    Quote Originally Posted by sou_9MCTQ5Bl View Post
    Yapmayın yüklemeyin hocam mazallah çarınız banlanabilir knight'dan önemli mi ebaa
    Bu konuya verilecek en iyi cevap, aklına sağlık. Öğrencilerinin eğitiminden önce knight onlineda ki karakterini düşünen bir öğretmen. Malesef acı bir durum.

Arkadaşlar şurada her açılan konuyu olumsuza çekmekten, altında bir şeyler aramaktan, onu bunu kötülemekten lütfen vazgeçin. Bilgi edinmek adeta suç haline gelmiş. Burası oyun formudur. Oyunla ilgili varsa bir sorumuz yazarız. Yöneticiler veya oyuncu arkadaşlar cevaplar, yardımcı olur, biter. Gerçekten insanların mesleklerine bile dil uzatır hale gelmişsiniz. Sayın modlar gereken cevabı aldım. Lütfen konuyu kilitlermisiniz?

İyi forumlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ertcin View Post
    Arkadaşlar şurada her açılan konuyu olumsuza çekmekten, altında bir şeyler aramaktan, onu bunu kötülemekten lütfen vazgeçin. Bilgi edinmek adeta suç haline gelmiş. Burası oyun formudur. Oyunla ilgili varsa bir sorumuz yazarız. Yöneticiler veya oyuncu arkadaşlar cevaplar, yardımcı olur, biter. Gerçekten insanların mesleklerine bile dil uzatır hale gelmişsiniz. Sayın modlar gereken cevabı aldım. Lütfen konuyu kilitlermisiniz?

İyi forumlar.
    Aslında seni çok iyi anlıyorum, seni bu fikre iten oyunun sistemi. Yani acı durumun çoğu oyunun hatası. Birkaç satır yazılım kodundan ibaret sanal şeylere binlerce TL değer biçilen bir oyun sistemi var. Maddi manevi çok fazla değer yüklüyoruz bu oyuna ve bu da seni böyle düşünmeye ve hareket etmeye itmiş.

Ayrıca, sebepsiz yere banlandığını iddia eden çok fazla kişi var ki ben inanmıyorum sebepsiz olduğuna. Sen de kendince emin olmak istemişsin. Ama şöyle bir gerçek var, o da: eğitim vermen gereken bir araçtan daha çok oyunda ki karakterine önem vermişsin. Saygı duyarım.