Results 1 to 7 of 7

Thread: Windforce

Windforce

selam arkadaşlar windforce alıcam lousy fire rain diet siz hangisini kullaniyorsunuz hangisini tavsiye edersiniz

Senior Member
    eğer çok patlasın dersen fire rain seni tatmin eder çünkü 5-3 girdiğin zaman adeta bir mage parti gibi nova yağdırıyorsun eskiden direkt 60 fire novası gibi patlıyordu sanırm sonradan 45 blizard tarzına döndü. eğer rakibi çok zora sokmak istiyorsan diet de tercih edebilirsin. diğerlerini pek klasmana almadım ama ben olsam diet alırdım.

Senior Member
    Bombastik en çok tutulan ama diet de çok iyi. Fire rain biraz gereksiz gibi alan vuruyor ama 250 hasar veriyordu çok bi anlam ifade etmez sanirim

Senior Member enezx's Avatar
    bombastic tavsiye ederim hem vs de hem pk'da patladığında takım arkadaşların tarafından kolay tutulur çabuk rakip elersiniz
    vs için zaten anlatmaya gerek yok
    Bildiklerimiz bir damla, bilmediklerimiz bir okyanus.

Bir dönem Bombastic kullanan biri olarak tavsiye ederim. En çok tutulan fire rain diye biliyorum oynadığım sw da en pahalısı o.

Senior Member Vrij's Avatar
    Ben WFleri iyi yay oldugu için kullanıyorum, o curse özellklerine pek inanmam, benim o denk geldi bombastic galiba, patlayınca şaşırıyorum aaa filan
    herkeste 14k HP var yayın curse'ünü bırak DB bile işe yaramıyor.

Ama fire rain şehir efsanesi, en kötüsü o, sadece patlayınca küçük bir alana 250 damage yazıyor, okçu party bile olsa zor.
    bombastik, def siliyor hedef gösteriyor, evet bi'şey.
    pickpocket silah siliyor 3sn, karıştırmıyorsam.
    diet pot siliyor, mu?
    undef tp ettirmiyor, ben mage de oynuyorum, JR de çok tp edilmeyen oluyor o yuzden, de yuzde 1, gab bless patladı mı da tp edilmiyor priestler.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Men bende-i Kur'anem, ta can darem
    Men hâk-i reh-i Ahmed Muhtarem
    Ger nakl künet cüz in kes ez güftarem
    Bizarem ez o vü zan suhen bizarem.

<3 We shall overcome