Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

google reklamları ve sosyal medyada knight konuşulması

googleda çok reklam dönüyor ve bugün twiterda tt oldu knight konusunu konuşuyor herkes. instagramda da öyle. acaba?

edit: google girdiğiniz siteler göre reklam verir karşınıza ama nttgame reklama para ödemezse knight reklamı karşınıza çıkmaz çok bilmiş arkadaşlara tüyo vereyim.
    Last edited by ica_AvNKMVWm; 09-20-2020 at 07:46 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Yılların oyunu. Yeni swlere krowaz,bf gelmesinin tam sırası

Senior Member enezx's Avatar
    Twitter da şuan da mt2 gündemde, twitter da olur öyle arada. Krowaz bifrost gelmeden yeni sunucu beklemek hayal olur

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Eskiye oranla oyuncu artışı yaşandığı için arada böyle olduğunu düşünüyorum, farklı bir gelişme olursa zaten sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Senior Member
    Google da aradigin hersey datalaniyor ve sen bir ürün olarak reklam pazarina sunuluyorsun. Aradığın kelimeler ya da girdigin knight ile ilgili siteler veya youtubeda izledigin knight videoları sonucu knight ile ilgili reklamlar cikiyor karşına. Normal bir durum yoksa 16 yillik oyun sadece pano reklamlari verildiginde 3 sw acildiginda konuşuldu. Suan konusulmuyor senin reklamlarin oyledir. Ben de bir ayakkabi aradim butun ayakkabi siteleri reklam olarak karsima çıkıyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by 33salem33 View Post
    Google da aradigin hersey datalaniyor ve sen bir ürün olarak reklam pazarina sunuluyorsun. Aradığın kelimeler ya da girdigin knight ile ilgili siteler veya youtubeda izledigin knight videoları sonucu knight ile ilgili reklamlar cikiyor karşına. Normal bir durum yoksa 16 yillik oyun sadece pano reklamlari verildiginde 3 sw acildiginda konuşuldu. Suan konusulmuyor senin reklamlarin oyledir. Ben de bir ayakkabi aradim butun ayakkabi siteleri reklam olarak karsima çıkıyor
    büyük resmi görmüşsün bu nttgamein reklam verdiğini ispatlıyor ki zaten konuda nttgame reklam veriyor diye açıldı ve twitterda fenomen hesaplr knight onlnie içerikli tweetler atıyor. burada bunu konuşuyoruz yoksa senin söylediğin şeyi zaten 10 yıl önce biliyorduk.

Senior Member
    Sen aciklayici yazmamissin ki, burda konuşamıyorum ama soyle bahsedersem silinmez sanırım. Sponsor sitelerden gelen reklamları mi ya da knightin orjinal sitesinden gelen reklâmlarımı soyluyorsun yazmamissin. Bu arada ikinci konudan zerre kadar haberim olmadi fenomen falan takip etmedigim icin bir reklam yemedim. O zaman yayıncı firma reklam girmiştir. Reklam olayları pazarlama stratejisinde büyük rol oynar. Satış düşerse firmalar reklam ve promosyona baslarlar. Benim düşüncem ve okuduğum bolume gore bu böyledir.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ica_AvNKMVWm View Post
    googleda çok reklam dönüyor ve bugün twiterda tt oldu knight konusunu konuşuyor herkes. instagramda da öyle. acaba?
    Sosyal medya ya da internet kullanmayı bilmiyorsunuz sanırım. Tarayıcınızdan yapmış olduğunuz aramaların, çerez olarak önünüze çıkma durumu, ilgili materyalin çok konuşuluyor durumu demek değildir.

Ben de geçende kedi maması bakıyordum. Bir baktım, her platformda karşıma kedi maması reklamı çıkmaya başladı. Ne o ? Kedi mamaları dünyada konuşulacak tek şey mi oldu?

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Sosyal medya ya da internet kullanmayı bilmiyorsunuz sanırım. Tarayıcınızdan yapmış olduğunuz aramaların, çerez olarak önünüze çıkma durumu, ilgili materyalin çok konuşuluyor durumu demek değildir.

Ben de geçende kedi maması bakıyordum. Bir baktım, her platformda karşıma kedi maması reklamı çıkmaya başladı. Ne o ? Kedi mamaları dünyada konuşulacak tek şey mi oldu?
    Hemen neden açikladın ne güzel mutlu olmuş anlatıyor mutlulugu bogazina dizilir şimdi

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post

kardeş twittera gir knight online yaz fenomen hesaplar sürekli içerik paylaşıyor. 10 yıl öncede biliyorduk google aramalarına göre reklam verir. ama nttgame reklama para ödemezse karşına knight online reklamı çıkmaz değil mi? komik olmayın.