Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 50
    Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bunların olması hâyâlden de öte... Bence başka oyunlarda istediğini aramak daha mantıklı.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Oyun oynamayı büyük ölçüde keyiflendirecek bu isteklerin hiçbirisi getirilmeyecektir eminim

Senior Member
    Çok güzel istekler bazıları dısında.Yazdıgın cogu sey o kadar kolay ki senın bunu yazmaya ugrasıtıgın sure içinde 1 yazılımcı ufak tefek degısıklıklerle yapabilir ama yaparlar mı yapmazlar boşa ümit etmiyorum artık

Senior Member Vrij's Avatar
    Ben oyunun ilk dengelerine takık biriyim, ilk ekip akıllı ve zeki bir ekipmiş.
    Tabii kxperler geldi yeni expansiyonlar geldi, yeni meslek geldi, değişim ve gelişim kaçınılmaz.
    Ama yukarıdaki bufların healin arttırılması vs.; zaten kimse kimseyi kesemiyor, herkeste 14k HP, millette ki pedal 10k healden iyi heal atıyor, gerçekçi ve sürdürülebilir değil, sorry

Bence en kısa zamanda ilk patchte:

1. Asasların lupinde görünmeme bugı acil fixlensin, acil!
    Kaplanlar uçuyor yani bu bugla, ne kaçan ne uçan kurtulamıyor, ancak uzaktan stealth bastıgını görürsen town atarsan. Asaslarında haberi var doğal olarak, adam seni gördü mü direkt gelmiyor mertçe, hemen stealth basıyor, biz de towna basıyoz, sorry boşa giden stealth critic vs lere ))

2. kurian/portu sınıfı datadan silinsin
    Bu kadar gereksiz bir meslek olamaz. Adamlar hiçi bişi yapmıyor, tarzan gibi göğsüne vurmaktan baska ve bedavaya dövüne dövüne adam kesmekten başka. Örümcek gibi her kuytu köşede beklerler, seni gördü mü tarzan başlar dövünmeye, hadi bizde cc var mageler, warrlar ne yapsın. Böyle oyunculuk mu olur, silin gitsin, itemleriyle beraber
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by HeroicRaptor View Post
    * Okcu skillerinin mana gidip skilli vurmama problemi düzeltilecek.
    bu sorun seri seri vuruşlar halinde ortaya çıkmaktadır. Aslında damage atmayacaksa mana gitmemesi ayarlanabilir fakat öyle ayarlanmayıp yine de damage atmasını istiyorsanız bu koxperlar, macrocular için bir avantaj olacaktır

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Quote Originally Posted by OnlyTRANCEE View Post
    Bunların olması hâyâlden de öte... Bence başka oyunlarda istediğini aramak daha mantıklı.
    Biliyorum hocam, başka oyunlar da oynuyorum fakat Knight'ın bendeki yeri başka

Ufak bir iki madde daha ekledim. @Khenarth ya da bir yetkili içlerinden hoşuna gidenleri seçip MGame'ye iletir belki en azından aktif sorunlarla ilgili olanları.

Junior Member
    Benim güncelleme önerim de şu : Warrior karakteri oyundan silinecek ve bir daha kesinlikle getirilmeyecek.

Nasıl oldu senin isteklerini tek patchle özetledim hahah

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Genel olarak katılıyorum, birçoğu sınıfı ne olursa olsun herkesin kabul edeceği ve zaten olması gereken şeyler.

Bu arada başka sınıf oynayıp da kuriana adil davranana rastlamadım şimdiye kadar, daha önce kurian oynayıp şimdi başka sınıfı oynayanlar hariç. Sadece kurian için 3 Word sayfası madde madde sorun listem var, bir ara düzenleyip konu açacağım da imkanım olmuyor

Bunca katıldığım maddenin arasında kurianın es geçilmesi can sıktı çünkü KoreKO'daki özellikler gelse dahi kurtarmayacak kadar çok sıkıntısı var.
    Kurian, diğer karakter oyuncuları tarafından bilinmediğinden öneri bile yazılamıyor. Rakibin avantaj/dezavantajını öğrenmeden kurianı oyundan silin demek onlara daha kolay geliyor

Senior Member
    aoc da 12-16 saat bus kasıp, ev geçindiren warriorların gözü yaşlı.

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Quote Originally Posted by NDBOSS View Post
    Benim güncelleme önerim de şu : Warrior karakteri oyundan silinecek ve bir daha kesinlikle getirilmeyecek.

Nasıl oldu senin isteklerini tek patchle özetledim hahah
    Yapma hocam benim de full dizili warriorum var. Oyunun dengeli olması dışında bir amacım yok. Warrrior bunlarla ölmez zaten.

Bu patchte önerilerin bir kısmı eklendi (ben dediğim için olmasa bile), darısı diğerlerinin başına. NTTGame yönetimine teşekkürler.

Tags for this Thread