Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 50
    Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Birşeyler daha ekledim. Konu güncel.

Senior Member
    Aslında güzel şeyler istiyorsun da okçu için damageler arttırılmadığı sürece tek işe yarayan şeyleri olan el düşürme ve mana çekme skillerinin de nerflenmesi okçu jobunu hiç oynanmaz kılar.
    Kaldı ki eli düşmeyen priestler de var 20 tane ok gelse de , keşke twitchten kaydı silinmemiş olsaydı da sana bir örneğini gösterseydim.

Quote Originally Posted by 4_Tranquil View Post
    Aslında güzel şeyler istiyorsun da okçu için damageler arttırılmadığı sürece tek işe yarayan şeyleri olan el düşürme ve mana çekme skillerinin de nerflenmesi okçu jobunu hiç oynanmaz kılar.
    Kaldı ki eli düşmeyen priestler de var 20 tane ok gelse de , keşke twitchten kaydı silinmemiş olsaydı da sana bir örneğini gösterseydim.

Eli düşmeyen priestler TPT kullanıyor hocam. Okçuyla ilgili söylediğinin ben de farkındayım skillerin sekmesinin bir tık düzeltilmesini, işe yaramayan skillerin bufflanmasını da yazdım o yüzden.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HeroicRaptor View Post
    Eli düşmeyen priestler TPT kullanıyor hocam. Okçuyla ilgili söylediğinin ben de farkındayım skillerin sekmesinin bir tık düzeltilmesini, işe yaramayan skillerin bufflanmasını da yazdım o yüzden.
    İşte önce TBL ve TPT bitirilmeli sonra el düşme olayı azaltılmalı hatta gerekirse saniyede 5 skill yiyince düşeceğine dair bir gösterge bile konabilir.
    Genel anlamıyla oyunu ileriye taşıyacağı ama gerçekleşmesinin imkansıza yakın olduğu değişiklikler istemişsin en azından kalben destekliyorum

Warriorun Scorpion sctyle zaten kanser etti beni herif ölürken ss takıyor 2 vuruyor canı fulleniyor

İstismarı engelleyebilecek şeyler ekleyerek tekrar güncelledim.

Güncel. Oyunun mevcut sorunlarının ciddi bir kısmını ekledim. Farklı oyuncuların fikirlerinden de derleme yapılmıştır.

Senior Member
    Nickname
    RETRIDA
    Uğraşmış yazmış emeğine sağlık. Zaten hayalim demiş adam.

Güncel. Son patche göre düzenlendi.

Junior Member
    Özellikle Warrior ve Rogue için yaptığın yorumlara katılıyorum

Tags for this Thread