Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Oyundan düşemiyor olmak ( yazılım bilgisi olan içeri)

Biraz önce görev yaparken elektirikler gitti. Neyseki görev bitmişti oh yatmadım diye sevindim. Sonra kafasına elma düşen isaac Newton misali aklıma takıldı. Biz neden oyundan düşemiyoruz? Oyun ile bağlantımız kesilmesine rağmen en azından ölecek kadar karakterimiz oyunda kalmaya devam ediyor. Öyleki bazen dc yiyip girdiğimizde kendi karakterimizi dc ettiriyoruz giriş ekranında sonra id şifre yanlış hatası alıyoruz giriş ekranında oda ayrı yusuf yusuf
    Yazılımdan anlayan yada bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim .

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Oyun Motoru Eski Oldugu icin Boyle Tekniksel Hatalar olur,
    simdi 90 model bir arac ile 2020 model arac ayni olurmu ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Oyun Motoru Eski Oldugu icin Boyle Tekniksel Hatalar olur,
    simdi 90 model bir arac ile 2020 model arac ayni olurmu ?
    Laf olsun diye konuştuğun çok belli.
    Burda ne 90 model ne 2020 model
    Diyelimki oyunu 90 model kastettin 2020 olan ne?

Senior Member

Lightbulb

Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Laf olsun diye konuştuğun çok belli.
    Burda ne 90 model ne 2020 model
    Diyelimki oyunu 90 model kastettin 2020 olan ne?
    Heh işte oyunlardan anlamayan birisi daha. Kardeş siz takılmışsınız KO oynamaya başka bir şey bilmiyorsunuz.
    Last edited by DonJose; 09-19-2020 at 11:59 AM.

Senior Member
    farkındaysanız yazılım bilgisinden bahsettiğim. Diğer oyunlarda olmayan birsorun burada var ise bu sadece oyun eski diyerek cevap bulamaz diye düşünüyorum.
    Ve inanın türkiyede bilinen hatta bilinmeyen bir çok mmorpg yi oynadığım için soruyorum bu oyunda neden böyle biri çıkıp desin ki eskiden koxp kurup modem kapatırdık çünkü oyun yazılımı internet sağlayıcısı içerisinde şu şu sebepten kaynaklı karakterimiz askıda kalıyor filan desin diye bekliyorum. Varsa bilgisi olan buyursun. Samimi merak içerir.

oyun lag girince anında dc olma diye bikaç saniye paket yollayıp yollamadığını kontrol ediyor bu kadar basit

Senior Member
    Quote Originally Posted by m4y_7LGAFw9z View Post
    oyun lag girince anında dc olma diye bikaç saniye paket yollayıp yollamadığını kontrol ediyor bu kadar basit
    Bu birkaç saniyeden daha uzun olmalı bazen askıda kalıyor hesaplar o şekilde olsa belli bir saniye sonra sabit bir surede dc olması lazim

Senior Member Vrij's Avatar
    DC server tarafındaysa ve ddoslarla server buglanmış, meşgul edilmiş, yorulmuş, iflas etmişse, char içerde uzun süre kalıyor.
    Ama geni çalışmıyor, köpek toplamıyor vs ama, serverden sana gelen exp, np, silver gem gold bar gelmeye devam ediyor.
    Ben 20dk ya kadar içerde kaldıgımı biliyorum, jr de filan hemen girip çarı dc ettirmem belki gb gelir hehe

ddosçu tatile gitti galiba, tahtaya vur!
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by con_Dsy1RqW5 View Post
    Biraz önce görev yaparken elektirikler gitti. Neyseki görev bitmişti oh yatmadım diye sevindim. Sonra kafasına elma düşen isaac Newton misali aklıma takıldı. Biz neden oyundan düşemiyoruz? Oyun ile bağlantımız kesilmesine rağmen en azından ölecek kadar karakterimiz oyunda kalmaya devam ediyor. Öyleki bazen dc yiyip girdiğimizde kendi karakterimizi dc ettiriyoruz giriş ekranında sonra id şifre yanlış hatası alıyoruz giriş ekranında oda ayrı yusuf yusuf
    Yazılımdan anlayan yada bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim .
    DC ettirdikten sonra şifre yanlış hatası vermesi veya OTP nin son 1-2 saniyesi kaldığında da şifre yanlış hatası vermesinin sebebi karakterinin soyulmalara karşı korunmasııdr. Eskiden hileciler sahte siteye öyle bir bot yazarak karakterlerinizi o yanlış sitede log-in yapıp otp sini yazdıktan sonra bir kaç saniye içerisinde bütün bilgilerini değiştirebiliyordu. Bu sayede 30 saniyede hacklenme yalan oldu. Keşke yetkili biri çıkıpta bunun hakkında herkesin duyacağı şekilde bir açıklama yapsa. Boşuna korkuyor millet şifresi yanlış yazınca

Senior Member
    Quote Originally Posted by zagosahin35 View Post
    DC ettirdikten sonra şifre yanlış hatası vermesi veya OTP nin son 1-2 saniyesi kaldığında da şifre yanlış hatası vermesinin sebebi karakterinin soyulmalara karşı korunmasııdr. Eskiden hileciler sahte siteye öyle bir bot yazarak karakterlerinizi o yanlış sitede log-in yapıp otp sini yazdıktan sonra bir kaç saniye içerisinde bütün bilgilerini değiştirebiliyordu. Bu sayede 30 saniyede hacklenme yalan oldu. Keşke yetkili biri çıkıpta bunun hakkında herkesin duyacağı şekilde bir açıklama yapsa. Boşuna korkuyor millet şifresi yanlış yazınca
    Oyundayken şifre degisince dc olmuyor önce şifre değiştirip sonra dc ettirse 1 saniyede de olur hack ama hala anlamış değilim oyunda neden askıda kalıyoruz yada diğer oyunlarda niye olmuyo