Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Angry Account Creation Abuse HK

Merhaba Arkadaşlar;

Charı açtıktan 2 gün sonra Account Creation Abuse hesap banlandı diye hata almaktayım. Uskoya kayıt yaparken o kadar aptalca ki türkiye içerisinden alamıyordum bende VPN açaraktan alabildin. Bu arada VPN açmadan 15 tane mail açtım 15 tane KO hesap oluşturmaya çalıştım olmadı hiç birini kabul etmedi. VPN açtım 1 kere mail aldım 1 kerede KO kayıt oldum. Böyle aptalca bir zorluktan sonra böyle bir ban atmaları oyuna tekrar başlama dercesine bir hareket soğutmaya yönelik bir hareket çok saçmalamaya başlamışsınız. Önce bir inceleyin böyle hesapları.

Tickette atamıyorum çünkü charda cash yok.

Last edited by _DizzyMask_; 09-19-2020 at 06:51 AM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Gün içerisinde birden fazla hesap açılması durumunda karşılaşılan bir hata mesajıdır. Destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep etmelisiniz.

Herkese açık forum alanlarında hesap ID'nizi paylaşmayınız.

Npoints'e sahip başka bir hesaptan problem yaşadığınız hesabın bilgilerini belirterek bilet gönderebilirsiniz.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Gün içerisinde birden fazla hesap açılması durumunda karşılaşılan bir hata mesajıdır. Destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep etmelisiniz.

Npoint'e sahip başka bir hesaptan problem yaşadığınız hesabın bilgilerini belirterek bilet gönderebilirsiniz.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.
    Oyuna uzun süreden sonra tekrar başladım. Oyunda tanıdığım kimse yok. Sen benim yerime gönder o zaman
    Güzel sabit mesajları veriyorsunuz ama böyle olmuyor her şey işte
    İncelemeden neden yasaklıyorsunuz birde
    Yardım edeceğinize kopyala yapıştır mesajı gönder gitsin ne yaparsa yapsın

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Bu konuda forum üzerinden zaten yardım alamazsınız, sadece Destek Ekibi yardım edebilir.

Junior Member
    Bu konuda forum üzerinden zaten yardım alamazsınız, sadece Destek Ekibi yardım edebilir.
    Bana destek ekibine ticket atabilecek birini yönlendirin o zaman oyuna girmeye bile hesabım yok.

Kayıt TR kısmınız çalışmıyor siteniz bozuk oyununuz hatalı yanlış ban atıyorsunuz birde azarlar gibi cevaplar veriyorsunuz yok buradan destek olamayız bilet atmanız lazım biz bilmiyoruz sanki yapabilecek durumumuz olsa zaten buraya bu konuyu açmadan bilet atardım

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Size son bir öneride bulunayım, öncelikle bu fevri tutumunuzdan kurtulun çözüm odaklı değilsiniz.

Sistemde hesap açma konusunda herhangi bir sorun şu an için yok, siz aynı gün içerisinde 15 hesap açmaya çalışırsanız tabi ki de sistem bunu suistimal olarak algılayıp bloke koyacaktır.

Siz açmayı başardığınız hesabınızı bilet yoluyla yardım alıp açmak taraftarı değilseniz farklı IP ve farklı Pc üzerinden yeni ve tek bir hesap oluşturarak tekrar deneyebilirsiniz.

Junior Member
    Size son bir öneride bulunayım, öncelikle bu fevri tutumunuzdan kurtulun çözüm odaklı değilsiniz.

Sistemde hesap açma konusunda herhangi bir sorun şu an için yok, siz aynı gün içerisinde 15 hesap açmaya çalışırsanız tabi ki de sistem bunu suistimal olarak algılayıp bloke koyacaktır.

Siz açmayı başardığınız hesabınızı bilet yoluyla yardım alıp açmak taraftarı değilseniz farklı IP ve farklı Pc üzerinden yeni ve tek bir hesap oluşturarak tekrar deneyebilirsiniz.
    Neyse teşekkür ederim. Usko'ya başlamak hataymış. Bunu tekrar anlamış oldum. Sisteminiz hatalı bilginiz olsun. Hiç bir şekilde üyelik alımına izin vermiyor. Ben 15 tane hesap açmak istemedim. 1 hesap açıp oyuna başlamak istedim. Sistem yeni 0'dan açtığım mail adresini kabul etmedi. Tekrar yeni mail açtım. Tekrar kayıt olmayı denedim. Tekrar mail adresini kabul etmedi ve bu 14-15 kere devam etti. VPN açıp tekrar mail açıp kayıt olmayı deneyince hesabımı oluşturdu.

Ekipte her zaman bu vardı ve devam ediyor anladığım kadarıyla oyun hatalı değil oyunda bug yok sitemiz doğru çalışıyor sistemlerimizde bir sıkıntı yok sizin internetinizde hata var sizde problem var oyunumuzda hiç bir zaman problem yaşanmadı.... vs şeklinde söylemleriniz her zaman var ve hala var. Hatalarınızı kabul etmiyorsunuz. User sizin gözünüzde hatalı hep. Bu oyun cidden amacının dışına çıkmış. Para gelsin de hatalar dursun.

Yeni user geliyor. 0 dan başlamayı düşünüyorum. 2 gün charı kasıyorum farm yapıyorum slotları deniyorum 2 günün sonunda ban yiyorum. User suçlu oluyor. Yediğim banda fazla hesap açmaya kalkmam. Fazla hesap açmadım sadece SİSTEMİNİZ MAİL ADRESLERİMİ TR SUNUCULARINDAN KABUL ETMEDİ. BENDE VPN İLE AÇMAK ZORUNDA KALDIM. Bunu anlamak zor olamaz.

TEKRAR SÖYLÜYORUM. TR OLARAKTAN AÇMAYA ÇALIŞTIĞIM HESAPLARDA MAİL KAYDEDİYOR VE TEKRAR O MAİL KULLANILMIŞ HATASI VERİYOR AMA VPN İLE HESAP ALINDIĞINDA BİR PROBLEM YAŞANMIYOR. BU HATANIZI KONTROL EDİN.

Junior Member
    Otomatik ban işlemleri yapildiktan sonra tekrar üstünden geçilip incelenmeli
    haksiz ban atilmamali