Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Mage staf secimi hasar farkı?

Daha önce reb11 elixir ile reb1 elixir arasında neredeyse hiç hasar farkı yoktu. Şuan bütçe olarak 7 aztek kaul yada 7 book alabilirim. Sormak istediğim reb11 flutol ile reb1 arasında staf tekli ve alan skill olarak ne kadar hasar farkı olur özellikle mage ekiplerde oynayan tecrübeli arkadaşlar yazabilirse sevinirim

stafin 7 ise karsi irka nova meteor 1500 vuruyosan stafin 9 olsun 1550 vurursun fark bu ama tekli skillerde bu fark 200 e kadar cikiyor magede staff hasar cok oynatmiyor ben genelde ap yuksek ve bol bonuslu staf secerim quest veya fire book gibi karsi irkta damage 30 50 arasi oynadigi icin

ha sen diyosanki ben mob kesecem o zaman is degisir apsi en yuksek neyse onu alacaksin damage artisi gozle gorulur olur

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Dostum Kaul11 takıyorum. Bulabilsem Codex11 takarım. Karşı ırktan en yüksek damageyi FrBook11 takandan yiyorum. Umarım işine yarar.

Senior Member
    Değerli yorumlariniz için teşekkür ederim staf olarak özellik bakımından aztec sevsemde stat olarak book bir adım onde sanırım. +7 seviyesinde sanırım en iyi tercih book olacak.

Senior Member Vrij's Avatar
    Book ve codex tek tip damage veriyor, ben fulitol tarzı yani krowaz tercih ediyorum çift damageli, gerçi bir magimde codex var.
    Mage silahlarında 7 ile 9 arasında bazen fark olmasa da genelde yuksek ap her zaman daha iyi.
    Bir de codex ve book binding özellkli çözmesi filan sorun satmak için, ama hacklenenlerin bu tür silahlarına ellemiyolar, şükür yani ne diyim
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Book ve codex tek tip damage veriyor, ben fulitol tarzı yani krowaz tercih ediyorum çift damageli, gerçi bir magimde codex var.
    Mage silahlarında 7 ile 9 arasında bazen fark olmasa da genelde yuksek ap her zaman daha iyi.
    Bir de codex ve book binding özellkli çözmesi filan sorun satmak için, ama hacklenenlerin bu tür silahlarına ellemiyolar, şükür yani ne diyim
    Krowaz silahlarından en sevdiğim aztec ama zaten defans olmayan bir karaktere 70 defans silmesi gıcık ediyor book 12 healt veriyor 7 si için oda oldukça önemli bence.

Senior Member
    Codex sevemedim ice oynarken almıştım ama belki ice olduğu içime sinmedi. Keşke quest staf bi tik daha iyi olsa onu kullansak. Şuan aztec ile book arasindayim kaul da güzel ama sadece eğlence amaclı gibi.