Results 1 to 9 of 9

Disiplin Zindanı Cezası Hk.

Arkdaşlar geçenlerde neden hapis cezasi aldiğimla ilgili mesaj yazmiştim
    beni ticket e yönlendirmişlerdi . Oraya bu durumu ilettim ve illegal program kullandiğim söylendi . Hayatimda bilgisayarima böyle bir program koxp vs hiç bir şekilde yüklemem söz konusu olmadi eğerki olduysada kanitlasinlar
    aksi takdirde hakkimi hiç bi r şekilde helal etmiyorum tabiki bu da umurlarinda olucakmi o da belli deil ya

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba.

Yaptığınız itiraz sonucu destek ekibi gerekli incelemeleri tekrar yapar ve size nihai kararı bildirir. Disiplin zindanı görevini yaparak, karakterinizi disiplin zindanından çıkarabilirsiniz. Ayrıca mevcut konunuz bulunduğu için diğer açtığınız konu silinmiştir.

Kusura bakmayın ama böyle incelemede olmaz
    İncelemeden bahsediyorsunuz acaba nasıl bir inceleme
    Ayrıca dediğim gibi illa npoint yükleyipte paramı vermemizx gerekiyor herkezin durumu olmayabiliri

Lütfen yardımcı olun efendim

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by kor_QjcnRAkW View Post
    Lütfen yardımcı olun efendim
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Arkadaşımın belirttiği gibi, gönderdiğiniz bilet sonucunda hesabınız tekrar incelenir ve sonuç size kalıp bir mesaj ile aktarılır. Buna rağmen cezanız hakkında itirazınız var ise itirazınızı bilet üzerinden yapabilirsiniz. Ancak bunu yaparken spam yapmamanız gerekmektedir. Spam yapmanız durumunda bilet sisteminden uzaklaştırılabilirsiniz. Ayrıca yetkili ekibin size kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Bilginize,

Spam dan bahsediyorsunuzda herhangi bi kötü sözüm olmadı ayrıca neden kanıtlama zorunluluğu yokmuş sonuçta oyunda emeğimiz geçmiş yeri geldiğinde para yatırdık bu mu karşılığı haksız yere hapismi

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by kor_QjcnRAkW View Post
    Spam dan bahsediyorsunuzda herhangi bi kötü sözüm olmadı ayrıca neden kanıtlama zorunluluğu yokmuş sonuçta oyunda emeğimiz geçmiş yeri geldiğinde para yatırdık bu mu karşılığı haksız yere hapismi
    Merhaba,

Arkadaşlarımızın da belirttiği gibi, kanıt sunma zorunluluğu bulunmuyor. Bunun nedeni, sunulan kanıta karşılık önlem alınma ihtimalidir.

*Spamdan kasıt üst üste birden fazla bilet göndermek ve destek sistemini gereğinden fazla meşgul etmek.

Member
    Nickname
    Chelles
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    USA
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Hocam bi yardım edermisin bana krakterim hapse atıldı ve şuan çıkamıyorum manam bitti ve pus tan alamıyorum çünkü kalktı pustan nasıl çıkacagım

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by cekuu6 View Post
    Hocam bi yardım edermisin bana krakterim hapse atıldı ve şuan çıkamıyorum manam bitti ve pus tan alamıyorum çünkü kalktı pustan nasıl çıkacagım
    Merhaba,

Karakterinizi oturtarak mana yenilemesi sağlayabilir ve bu şekilde görevi tamamlayabilirsiniz. Bunun dışında başka bir yol bulunmamaktadır ve Disiplin Zindanı bölgesinin amacını düşünürsek bu durum gayet normaldir.