Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Aldığım Ceza Hk.

Khenarth gm leaderi kardesim senden baska sorunumu cozecek birini bulamadim. Ben 15yildir oynuyorum ve kosp makro nasil iner nasil kullanilir bilmem ve hayatimda kalkismadim bile.yeni swlerden oncedir kullandigim hesabim 2gun once girince siriusa hapisde buldum . 3gundur cr de sucsuzum dememe ragmen illegal program kullanmissin diyorlar.ama ben 2yildir laptopuma birsey bile indirmis degilim.kendi halimde arada gb ceker gem kirar chaos vs girer yarim saat cikarim .suan hesabimda vegada 80magem disinda herangi bir sw da kayda deger 1itemim param bile yok. Buna ragmen bos chari hakkimla kastigim hesabi kurtarmaya ugrasiyorum.callah rizasi icin hesabimi incelesinler adam gibi cikarsinlar lutfen.charimda 8 9 itemler degerli seyler parapul yok buna ragmen ugrasiyorum cunki sucsuzum ve 1 ev internetim var ve 1 laptopum var.internetten baska biri girse neyse. Baska pc den girilse neyse.hesap paylasimi olsada acilsa hile gene eywallah . Sadece hayati.mda 2kere argo kufurden ceza aldim .Ama hicbiri yok ben bisi kullanmadim indirmedim 15yildirda merakda etmedim. Khenarth sen soyle simdi ben bu haksiz durumla karsilastim. Ben birdaha nasil neye guvenipde char kasiyim item diziyim.bu kafayla nasil yapiyim yarin kendi kndine ban yiyecek korkusuyla. Bende bugune kadar haksiz hapis ban olmazi savundum ve hicbi zaman yeltenmedim. Ve basima geldi. Seni yayinlarda azcok izledim bana yardimini biraz ilgini bekliyorum ve rica ediyorum konum silinmesin . Khenartg gorsun okusun sonra gene silin ama okusun bunu. Iyi gunler

Sirius id x HAPISDEKI Hesabim xx sw sirius nick xx

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

GM takımı forumu sıklıkla takip ediyor ancak bilmeniz gerekiyor ki; tüm hesap işlemleriniz bilet üzerinden gerçekleşmektedir. Daha önce açmış olduğunuz mevcut konuda da belirttiğimiz gibi cezanıza olan itirazınızı bu doğrultuda yapabilirsiniz. Lütfen ek konu açmamaya özen gösterelim.

Adam gorsun diye yazdim dunde kapattin konumu usta. Cr ye attim sadece khenarttan yardim istiyorum

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aslancancancancan View Post
    Kardesim nie siliyorsun ? Adam nasil gorecek hesabimi nikimi . Ban yedigim hesapa foruma konu acamiyorum yazdim burdan sirius nikim xxx ada gorsun ki baksin die yazdim sen silersen nasil gorucek cr ye attim ilettim xxxx hesabimin idi
    Allah tüm forum yetkililerine sabır versin, ne insanlarla uğraşıyorlar
    Last edited by DonJose; 09-18-2020 at 12:56 PM.

Ama yine illegalden hapse dustunuz diyor.ben neden bukadar ugrasayim olmayan item para icin hesabimla ugrasayim.hakliyim ki kullanmadim indirmedim diyorum ama dunde konumu sildin sen

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merak etmeyin, onlar sildiklerimizi görebilirler.

Yani ben sabaha kadar bile ugrasirim.cunku kullanmadim yapmadigim seyden oturu cezalandiriliyorum ve hakkimi ariyorum baska bisi yapmiyorum. Ve ceza aliyosam banA cr de sen bunu yaptin bunu kullandin desinler ve oyle olmadi gerekiyo yani. Ben ksp acsam makro ivir zivir kullansam neden acilmicani sizin goreceginizi bile bile nie yazayim.

Tm goruyolarsa skinti yok usta saolasin tesekkur ederim sen silince gormezler ssndim . Ondan hesabimi adini yazdim baksinlar die

Ama khenarth incelerse insallah hapis ortadan kalkacak ve beni itirazima ragmen illegal diyen calisan kimse onada bukadar ugrastigim cebellestigim icin sikayetciyim.Yaptirim uygulanmasini istiyorum.beni yokyere bukadar urastirdi o banlayan kimse.