Results 1 to 5 of 5

Thread: Raporlama Hk.

Junior Member

Angry Raporlama Hk.

2 defa CR kaydı oluşturdum. 1. sinde link yanlış denildi linki tarayıcıya yapiştirdiğimizda resimler açılıyor.
    Link olarak düzeltip tekrar CR kaydı oluşturdum. Bugünde dönen yanıt konuşmaların tamamını ekleyiniz şeklinde oldu. Dünkü yazışmaları nerden bulup ekleyeyim ?

Küfür eden itemli bir kişinin karakterine ban aılmayacak mı ?

Chat reportta tamamının atılması gerektiği yoksa işlem yapılmayacağı belirtilmemiş. Acilen konuya müsahale edilmesini istiyorum.

Chat report kurallarında da buna benzer bir ifade bulunmamaktadır. Konuşmaları reportlarken tamamnını gönderiniz 30-40 tane resim alınız diye belirtilmemiştir.

Rapora eklenen kanıtlar direkt olarak işlenen suçu belgeler nitelikte olmalıdır.
    Yukarıda gibi cr kurallarında yazılmış ve işlenen suç küfür bunu belgeler nitelikte olan ekran görüntüleri de vardır.
    Last edited by jhsjkdks; 09-18-2020 at 07:13 AM.

Senior Member enezx's Avatar
    eğer all chat kısmından edilmiş küfürler varsa konuşma çubuğunu kaldırıp tamamının görülmesinin sağlanması gerekiyor. Yoksa işlem yapılmıyor. Sağ altta tarih saat sağ üstte sunucu ismine de dikkat ediyorlar.
    Eğer pm olarak küfürleşme varsa konuşmanın tamamının görünecek şekilde bir kaç ss olarak alınmasını istiyorlar. Kışkırtma var mı yok mu ona bakılıp işlem yapılıyor.
    Birde küfre 3 gün mute atıyorlar ban çok nadir oluyordur belki ben hiç denk gelmedim
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    eğer all chat kısmından edilmiş küfürler varsa konuşma çubuğunu kaldırıp tamamının görülmesinin sağlanması gerekiyor. Yoksa işlem yapılmıyor. Sağ altta tarih saat sağ üstte sunucu ismine de dikkat ediyorlar.
    Eğer pm olarak küfürleşme varsa konuşmanın tamamının görünecek şekilde bir kaç ss olarak alınmasını istiyorlar. Kışkırtma var mı yok mu ona bakılıp işlem yapılıyor.
    Birde küfre 3 gün mute atıyorlar ban çok nadir oluyordur belki ben hiç denk gelmedim
    Özel konuşmadan küfür etti. Tüm konuşmanın paylaşılması nerede yazıyor chat report içerisinde ben bulamadım da ?

"Rapora eklenen kanıtlar direkt olarak işlenen suçu belgeler nitelikte olmalıdır. " şeklinde geçiyor cr kurallarında ve suç küfür olduğundan konuşmanın küfürlü kısımlarının ekran görüntüsü alınmıştır. Konuşma düne ait ve şuan tekrar alma şansım yoktur.

Quote Originally Posted by jhsjkdks View Post
    Özel konuşmadan küfür etti. Tüm konuşmanın paylaşılması nerede yazıyor chat report içerisinde ben bulamadım da ?

"Rapora eklenen kanıtlar direkt olarak işlenen suçu belgeler nitelikte olmalıdır. " şeklinde geçiyor cr kurallarında ve suç küfür olduğundan konuşmanın küfürlü kısımlarının ekran görüntüsü alınmıştır. Konuşma düne ait ve şuan tekrar alma şansım yoktur.
    tüm konuşmayı atmalısın. tahrik var mı yok mu veyahut ilk sen mi küfür ettin ne oldu görmeleri lazım. çünkü suistimal var. mesela ben sana pm den "ben senin ....." diye küfrettim pmyi kapattım. o ara sende atıyorum " si... git" dedin. sadece senin yazdığın gözükür. bu adam küfür etti ama neden etti? konuşmanın tamamını bundan dolayı istiyorlar

Junior Member
    Quote Originally Posted by LarvatumAscensorem View Post
    tüm konuşmayı atmalısın. tahrik var mı yok mu veyahut ilk sen mi küfür ettin ne oldu görmeleri lazım. çünkü suistimal var. mesela ben sana pm den "ben senin ....." diye küfrettim pmyi kapattım. o ara sende atıyorum " si... git" dedin. sadece senin yazdığın gözükür. bu adam küfür etti ama neden etti? konuşmanın tamamını bundan dolayı istiyorlar
    Keske bu tamamını istedikleri kuralda yazıyor olsaydı nerden bilecektim ben tamamnını istediklerini ? CR a 1 gün sonra cevap veriliyor ve o sırada ben oyundan çoktan çıktığım için tamamını gönseremiyorum. Şimdi bu benim suçum mu ?