Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Altar Folk Village

+7 yakmalık itemi 120k yerine 120m ye çekmış bulundum insanlık hali.. adama pm attım yarım saat sonra gel vereyim dedi ve 31 coins verdi. hırsızlıgı geçtim birde namertlik ediyor. nickini falan vermıyorum bizi 120m batırmaz ama ko yönetıcılerın buna acil bi çare bulmaları gerekiyor hergün onlarca kişi mağdur oluyor..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Maalesef bunun önüne geçmek zor, dikkat etmek gerekiyor. Bir eşyanın fiyatına müdahale etme gibi bir durum olamaz, eşyanın fiyatını oyuncular (bizler) belirliyoruz.

Senior Member
    nasıl önüne geçilemez ? böyle birşey olurmu destekliyorsunuz bu adamları resmen cesaret veriyorsunuz adam oynu bıraktı geçen yine altarda aynı şekilde 1 gb ye yakmalık çekti charı ringledi sattı bıraktı oynu gözümün önünde pazarda +7 itemler +8 fiyatına koyuyorlar busları 3 me koyuyorlar yakmalıkları 1gb ye çitin +7 leri +8 fiyatına 7/24 pazardalar bu dolandırıcılık nasıl göz yumuyorsunz banlayın gitsin böyle saçmalık mı olur

Senior Member
    Eşya fiyatları için çok birşey yapılamaz belki ama en azından uyarı butonunda fiyat kısmı biraz daha belirgin ve farklı renkte büyük fontta gösterilebilir.

Zaten günün 7/24 saati item çekmiyoruz, captcha da alternatif olarak eklenebilir.Böylece bir tık daha dikkatli olunabilir.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    imleç ile üzerine geldiğinde mavi sarı kırmızı gibi renkler olduğu gibi alınırken de son onay sekmesinde de kırmızı yazı ile fiyatı belirtebilir.