Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)

Son güncelleme ile donma sorunu

Merhaba,
    Son güncellemeden sonra afk kaldığımda ekran, oyun tamamen donuyor ve KO yanıt vermiyor hatası alıyorum. Bilgisayar uyku moduna geçmiyor onu kendim kapattım. Ekran kapanıyor sadece. Önceden beri böyle yaparım. Şimdi ekran kapandığında oyun da donuyor. Yanıt vermiyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Skill barında eski etkinlikten kalan, domates - soğan - ekmek var mı? Menemen için sormuyorum, varsa onları çıkart belki düzelir.

benimde oyuna ilk girdigimde 15 20 saniye kadar ekran donuyor sonra normale dönüyor

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Genel bir problem bulunmuyor, güç tasarrufu ayarlarına tekrardan bakmanızı öneriyorum.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Genel bir problem bulunmuyor, güç tasarrufu ayarlarına tekrardan bakmanızı öneriyorum.
    zaten hiç bir zaman genel bir problem bulunmadı ki
    hep biz taraflı hatalar değil mi

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Patates soğan meselesi deği. O sorunu biliyorum. Bu sorun şu şekilde oluyor. Pazara ya da afk koyduğum zaman(uyku modu kapalı) oyun yanıt vermiyor. Işınlanmalarda donuyor ve ara ekran gelmeden direkt nereye ışınlandıysam oraya gidiyorum. Bir şeyler olmuş bunu anlayabiliyorum çünkü çok uzun zamandan beri oynuyorum, online kalıyorum.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    zaten hiç bir zaman genel bir problem bulunmadı ki
    hep biz taraflı hatalar değil mi
    Genel bir problem olduğunda gerekli açıklamalar yapılıyor. Lütfen bu şekilde ön yargılı cümleler kurarak, insanların yanlış anlamasına sebep vermeyelim.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

genel bir problem var bence aynı sorunu bende yaşıyordum başka forum sitesinde gördüm. skill barların herhangi birinde elma soğan vs. kaldıysa donma sorunu yapıyor skill vurdukca ekran donuyordu

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Sabah yine aynı sorunla karşılaştım. Sabah baktım ekran açıldı Oyun donmuş yanıt vermiyor diyor. Öylece kalmış. Yineliyorum önceki patchlerde de aynı laptop güç ayarlarını kullanıyordum 1 yıl önce de şimdi de... Oyunda bir yerden bir yere ışınlanırken de yanıt vermiyor hatası alıyorum. Bir şeyler oldu oyuna.

Bende oyuna baglanamıyorum 2262 eski client mi?
    Clientmi degisti?