Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Senior Member
    Quote Originally Posted by cigkofte42 View Post
    Bütün çöp slotlarını kesebiliyorum rahatça czye gitmiyorum bile gerek duymuyorum aoc salmazlar diğer slotlarda ise 8 12 m arası kanser olarak kasmaktansa rahatca eslantta kasarım . Ayrıca yan charım andream seviyesinde belli saatler sakin oluyor andreamda kasıyorum . Ne yani aklınızda illa 9 bow 9 shell 3 takılı olanlar mı rahatça farm yapıcak eski serverlerde . Bir arkadaş görmüştüm yamuk bow tabir ettiğiniz bow ile czden çıkmamıştı ve ay sonunda azagaisini krowaz setini +2 +3 takı setini yapmıştı . Yapılamaz diye birşey yok emek vermeniz gerekiyor sadece

Edit : 11. günüm serverde sadece 4000 cash çekerek başladım bu benim tercihimdi şu an 14 gblik charım var ay sonu hedefim +35 gblik bir okçu dizebilmek.
    Şu diez'deki charın nickname nedir hocam?

Senior Member
    8M mi sanmıyorum o kadar bıraktıgını ben stone golem donuyorum senden daha az kasıyorum o zaman cunku stone golem sadece coins atmaya ayarlanmıs galıba dusure dusure pot bıle zor atıo buss desen zaten hak getıre bus drobunu kaldırmıslar
    Last edited by MoriaMadencisi; 09-17-2020 at 03:04 PM.

Senior Member
    11 gunde o itemleri sıfırdan farmla yaptın öylemi sizde buna inanıp cevap yazıyorsunuz ya ben ne dıyım sıze .Heralde 1m alıyor tum kestiği droplardan

Banned
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    11 gunde o itemleri sıfırdan farmla yaptın öylemi sizde buna inanıp cevap yazıyorsunuz ya ben ne dıyım sıze .Heralde 1m alıyor tum kestiği droplardan
    Bir eli macro olsa arkasına da motor taksa 7/24 saat kassa yine yapılmaz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    Şu diez'deki charın nickname nedir hocam?
    Qadesh genelde D2 deyim pm atarsan yardımcı olurum

Junior Member
    Quote Originally Posted by MoriaMadencisi View Post
    8M mi sanmıyorum o kadar bıraktıgını ben stone golem donuyorum senden daha az kasıyorum o zaman cunku stone golem sadece coins atmaya ayarlanmıs galıba dusure dusure pot bıle zor atıo buss desen zaten hak getıre bus drobunu kaldırmıslar
    Golem atmıyor ki adam akıllı drop magen varsa ve mp rec staff ile atak yaparsan bi nebze potlar dahil kazancın olur

Junior Member
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Sen dalga mı geçiyorsun lütfen hesap yap ilk attığım postta ne demişim dinlenerek max 10 saat farm atıyorum geceleri buy dinlenirken sell pazar yapıyorum diye sadece farmdan 880 m gelmiş olmuyor mu ? bu dediğim itemler 50 gb değil biliyorsun dimi ?

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by cigkofte42 View Post
    Nasıl ölmüş htb htc saatte tek slot yapınca 8 m bırakıyor . ne istiyordun eskisi gibi 14 18 m mi bıraksın . Bence eslant dropları gayet iyi ve idealinde
    8m mi
    5mi geç öp başına koy

Junior Member
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    8m mi
    5mi geç öp başına koy
    afedersinizde +70 bir okçu ile vip key + 3 görev bowu ile 7 8 m kasamıyorsanız htb htc satirosda lütfen oynamayın

Senior Member
    Bir kaç gün önceydi Altar serverinde eslantta görev yapayım dedim htb ve htc arasına parti kurmuş mageler görev yapamadım.Altar 2 ye gittim orda yaparım diye oraya da kurmuşlar.Altar 3 e gittim oraya da kurmuşlar

Birde video çekmişler 8 kişilik genieli video adam başı 24 saatte 110 m bırakıyor diye.Videodakilerin hepsi genieliydi ama slotlara gittiğimde sadece 3 veya 4 kişi genieliydi.Partinin yarısında genie yoktu ve 4. gün bu gün ara ara girip bakıyorum hala ordalar.

Benim merak ettiğim geniesiz 76 saat bir insan nasıl slot başında uyumadan yemeden içmeden sürekli durup atak yapabiliyor.

Çektikleri video bu :

Last edited by zambiali; 09-17-2020 at 06:27 PM.