Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26
    Senior Member

Eslant dropları hakkında

Eslant dropları resmen ölmuş stone golem-htb-htc-nighmare-satiros-raven slotları resmen dropları yok etmıssınız. Eslant bosları desenız 1hafta 1 tane drop alırsan sukret bossları bufladık dedınız sadece TK ıcın dıyorum resmen Undy vermıssınız 1 pt zor kesıyoruz tk nın buflanması ayarsız olmuş. Sadece dark mare slotuna dokunulmamış galiba

Junior Member
    Nasıl ölmüş htb htc saatte tek slot yapınca 8 m bırakıyor . ne istiyordun eskisi gibi 14 18 m mi bıraksın . Bence eslant dropları gayet iyi ve idealinde

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    bence de çok iyi durumda droplar

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Çok iyi diyenler neden iyi diyor? Sıfırdan başlayan birisi nasıl para kasıp item dizsin? Czye çıkmak için bile iteme ihtiyacın varken. Herkes sizin gibi parayla item mi alsın?

Junior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Çok iyi diyenler neden iyi diyor? Sıfırdan başlayan birisi nasıl para kasıp item dizsin? Czye çıkmak için bile iteme ihtiyacın varken. Herkes sizin gibi parayla item mi alsın?
    Diezde 11. gün dc premium oldu 0 hesap açtım 2 takı setimi yaptım 8 chitin setimi yaptım 7 ee mi elime aldım ama full pus çektim kendime bunları yapabildim dinlene dinlene 10 saat toplamda durdum pazarda geceleri buy açtım dinlenirken sell kurdum ve bunları yaptım lütfen lütfen yeni başlıyan nasıl yapcak demesin herkez oyunu biliyor yapmak istiyen benim gibi yapar zor değil emek istiyor sadece

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Pus çekmek zorunda mıyım?

Banned
    Quote Originally Posted by cigkofte42 View Post
    Diezde 11. gün dc premium oldu 0 hesap açtım 2 takı setimi yaptım 8 chitin setimi yaptım 7 ee mi elime aldım ama full pus çektim kendime bunları yapabildim dinlene dinlene 10 saat toplamda durdum pazarda geceleri buy açtım dinlenirken sell kurdum ve bunları yaptım lütfen lütfen yeni başlıyan nasıl yapcak demesin herkez oyunu biliyor yapmak istiyen benim gibi yapar zor değil emek istiyor sadece
    Diez de 2 takı set ve 7 ee ile ne yapabilirsin ?
    Birkaç örnek verirmisin.

Senior Member enezx's Avatar
    eslantta kasamayan manticore gidebilir 2 yiyen mobun dropları daha iyi
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Pus çekmek zorunda mıyım?
    Bu oyunda pus çekmek zorunda değilsin ama kolaylık için çekmelisin . Premium ve oto loot , peri şart yoksa bir şeyler başaramazsın farm anlamında

Junior Member
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Diez de 2 takı set ve 7 ee ile ne yapabilirsin ?
    Birkaç örnek verirmisin.
    Bütün çöp slotlarını kesebiliyorum rahatça czye gitmiyorum bile gerek duymuyorum aoc salmazlar diğer slotlarda ise 8 12 m arası kanser olarak kasmaktansa rahatca eslantta kasarım . Ayrıca yan charım andream seviyesinde belli saatler sakin oluyor andreamda kasıyorum . Ne yani aklınızda illa 9 bow 9 shell 3 takılı olanlar mı rahatça farm yapıcak eski serverlerde . Bir arkadaş görmüştüm yamuk bow tabir ettiğiniz bow ile czden çıkmamıştı ve ay sonunda azagaisini krowaz setini +2 +3 takı setini yapmıştı . Yapılamaz diye birşey yok emek vermeniz gerekiyor sadece

Edit : 11. günüm serverde sadece 4000 cash çekerek başladım bu benim tercihimdi şu an 14 gblik charım var ay sonu hedefim +35 gblik bir okçu dizebilmek.
    Last edited by cigkofte42; 09-17-2020 at 03:20 PM.