Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Exclamation OTP sorunu hakkında.

11 eylülde attığım tickette otp hakkında belirttiğim soruna 16 eylül ögle saatlerinde cevap geldi. benim belirttigim sorun daha önce hiç otp kurulmamıs bir hesaba otp kurmak icin, Otp sitesine login olurken elimde otp olmadığı için sms e gelen kod ile girişteki güvenlik adımını aşmaya çalışmaktayım. lakin telefona gelen smsteki kodu girerek güvenlik adımını geçip login olmaya çalışırken failed hatası alıyorum. bununla ilgili attığım tickete destek ekibi 5 gün sonra ve üstelik forumda bulunan otp kurulumu anlatımını atıyor. benim sorunum otp kurulumu degil ben otp kurulumuna hakimim. benim sorunum otp sitesine login olurken aldıgım failed hatasıdır. gelen sms i girdigimde failed alıyorum. ve destek ekibinden cevap veren arkadaşımız forumdaki konuyu atıyor 5. günde. yeni serverların otpsiz girişlerinin kapanmasına sayılı günler kalmışken ben tekrar ticket attım ve muhtemelen bir 5 gün daha cevap bekliyor olacagım bu kezde sorunum çözülmezse benim hatam nerede ? nttgame destek ekibindeki ilgili arkadaş sorunumu çözememiş olup çarımı hesabımı karşılayacakmı merak ediyorum. veya 5 gün sonra cevap olarak döndüğünde ticketi hemen kapatıcak mı yoksa sorunumu çözebilecekmi çok merak ediyorum ... saygılar iyi çalışmalar çok saygı değer oyun bilen destek ekip arkadaşlarımız..

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

GM ekibinin yaptığı kontroller sonucunda ICS/OTP sitesine giriş yaparak, OTP'i aktif hale getirdiğiniz görüntülenmektedir. Yaşadığınız sorun devam ediyor mu, bilgisini paylaşabilir misiniz?