Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Chat block hakkinda

DESTAN SERVERİNDE HUMAN KARAKTERİM. KARAKTER İSMİM THEJİMMYQ - bugun itibari ile 3 gün chat ban yedim. suçum küfür ki kabul ediyorum ama cezama'da eyvallah diyorum fakat benim merak ettigim şikayet eden arkadaş slota mob çektiği görüntüyü koydumu ? kendi küfürlerini yazdımı yoksa sadece benimkileri gösterip chat ban yememimi sağladı eğer ban yemediysen senin yüzünden hiç bir iş yapamıyorum partiden ihtiyaclarımı bile halledemiyorum. umarım başka zaman'da tekrar o slotta denk geliriz.....
    Last edited by SkCLucky; 08-10-2020 at 06:53 PM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Eşit davranılmasını istiyorsanız, sizde size mob çeken kişinin videosunu alarak Cr ye atabilirdiniz, onunda cezai işlemi olurdu.

Junior Member
    Ben kİmsenİn ekmeĞİ İle oynamam slota gelİp mÜsade İstİyene bİle mÜsade ederİm. Kİmseylede İŞİm olmaz sadece sİz eŞİt davranmiyorsunuz ve suan İtİbarİ İle 3 gÜn boyunca hİÇ bİŞey yapamiyorum jr'de partİmden sw dahİ İstİyemİyorum. Yada mob keserken ++ ac vs

Junior Member
    Bana bunun cevabini yazana kadar kendİ databasenİzden bÜtÜn olaya bakabilirdiniz ona gÖre eŞİt ceza verebİlİrdİnİz. Bu tamamen haksizlik Üzerİne.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Bu durumun ekmekle oynamanın alakası yok ki, siz size mob çekip slotunuza huzursuzluk veren kişinin ceza almasını sağlayacaktınız ve gayet adil olacaktı.

Junior Member
    anladım 3 gün sonra yine söveriz yapacak bişey yok.

Junior Member
    Adam yÜzÜnden 3 gÜn boyunca dumanla haberleŞİcez bana gelmİŞ gÖrÜntÜyÜ alsaydin dİyorsun bunu yapacaĞina databaseden bÜtÜn olayi İnceleyİp ceza verseydİnİz.

Member LuthierzaMaeglin's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Oyunun ban politikasında küfürün bir cezası var ve sizin gibi insanlar bunu yok sayıp hala nasıl 3 gün sonra mute açılınca ders çıkarıp bir daha etmemek yerine tekrar söveriz diyebiliyor anlayabilmiş değilim...

Junior Member
    çünkü benim insanlığım karşısında bu adamın bana böyle bir şey yapması ve sadece benım ceza yemem sıkıcı bir durum. emin olun o adam bana benım yazdıklarımın 5-6 katı katar küfür etmiştir. slotuma mob çekip %30 gibi bir exp kaybetmeme neden oldu ben hiç bir şekillde kimseyle uğraşmadım ama şimdi bir dallama yüzünden partimdeki insanlarla bile konusamıyorum sw dahi istiyemiyorum.

Bende chat ban yedim 3 gün vermişler nedeni spam islemisim oyun içindeki macroyu kullanarak flot yaptım ve ban yedim neden acaba ,macroyu kullanmak yasak ise neden kaldirmiyorsunuz.yasak değilse neden banliyorsunuz.