Results 1 to 5 of 5

Thread: Chat Ban

Hybrid View

Chat Ban

öncelikle merhaba Sirus sunucusunda arkadaşım oyunun macro suyla flot atarak item alıp satıyor report sonucu 3 gün spam yapmaktan ban yermiş çet ban merakımdan soruyorum oyunun kendi macrosundan flot atmak ban sebebimi bazen banada oluyor "1 "2 aşırı kacabılıyorum 60 munite ceza alıyorum öncelikle arkadaşımda ilegal bir proğram var diye mi görüldü yoksa macro donanım var diyremi ceza aldı oyunun macro özzelliyin kullanmanın bir yaptımı varmı sınır
    nedir
    Last edited by ELD_ZPALUT2HD; 09-16-2020 at 02:48 PM.

oyundaki çoğu acil item alan pazarcılar illegal olan macro ile spam yapıyor hangisine yazsam 5-10 dk sonra cevap veriyorlar.

Quote Originally Posted by UNF0RGIVENNN View Post
    oyundaki çoğu acil item alan pazarcılar illegal olan macro ile spam yapıyor hangisine yazsam 5-10 dk sonra cevap veriyorlar.
    bende pazar yapıyorum "1"2"3"4 1 el le tıklıyorum aralıklarla fakat diyer pc den fılm izliyorum bazen geç görüyorum 5 dk sonra cevap verdi diye ilegal mi oluyor bazen işime gelmiyor cevapta vermiyom

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by ELD_ZPALUT2HD View Post
    bende pazar yapıyorum "1"2"3"4 1 el le tıklıyorum aralıklarla fakat diyer pc den fılm izliyorum bazen geç görüyorum 5 dk sonra cevap verdi diye ilegal mi oluyor bazen işime gelmiyor cevapta vermiyom
    aynı milisaniyelerle makro ile yazı yazanlar ile elle atma arasındaki fark çok kolay farkedilir zaten
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Siz elle bu eylemi gerçekleştiriyorsanız endişe etmenize gerek yok, bunlar belirli kontroller sonrası işleme alınan durumlardır.