Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member
    Ekran klavyesiyle E-Kop tuşuna basıp aynı işlemi yaparak tarihli ksc alabilirsiniz.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by jhsjkdks View Post
    Teşekkür ederim yardımlarınız için ekranda klavye görüntüsü var umarım sorun olmaz. Kişinin benzer nickte 2 karakteri var, diğer ırktan bir karakter gelip bunlara dokunmadan diğerlerini kesiyor ya ittifak var yada o da kendi karakteri. Sonra bana kufur ederek diğer ırktaki karakterle slotta beklediklerini falan söylüyor olay ardreamda geçiyor. Umarım bir işlem yapılır genie altı macro da kullanıyor ama video alamadım codec hatası aldıım için.
    Lütfen ekran klavyesini en dip noktaya çekerek minimum düzeyde gözükecek şekilde ekran görüntüsü çekiniz. Ayrıca, makro bildirimlerinizi video ile yapmanız gerekmektedir. Küfür ve hakaretleri ksc olarak iletebilirsiniz fakat konuşmanın başından itibaren bunu kanıtlamanız gerekmektedir.

Detaylı raporlama için aşağıya ayrıca link bırakıyorum, ek bir sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin.

Güncellenen Raporlama Sistemi

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Lütfen ekran klavyesini en dip noktaya çekerek minimum düzeyde gözükecek şekilde ekran görüntüsü çekiniz. Ayrıca, makro bildirimlerinizi video ile yapmanız gerekmektedir. Küfür ve hakaretleri ksc olarak iletebilirsiniz fakat konuşmanın başından itibaren bunu kanıtlamanız gerekmektedir.

Detaylı raporlama için aşağıya ayrıca link bırakıyorum, ek bir sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin.

Güncellenen Raporlama Sistemi
    Ekran klavyesi mecburen ekranın ortasındaydı bu şekilde reportladım tekrar konuşmalara erişim sağlayamam kapattım ekran görüntüsü aldıktan sonra. Resim yeterli olmazsa ksc yi de paylaşabilirim tekrar alma şansım yok ne yazık ki.

Junior Member
    - Not ettiğiniz resim linkini, [img]resim linki[/img] şeklinde konunuza ekleyebilir ya da aşağıda resimde kırmızı ok ile gösterilen 'insert image' butonu yardımıyla konuya ekleyebilirsiniz;
    https://forum.nttgame.com/forum/show...C3%BCncellendi

chat report kurallında belirtilen yukarıdaki [img] tagi kullanılması yorumunu dikkate alarak açtım ama aşağıdaki gibi yorum girilmiştir. Tekrar güncellenmediği için yenisini açmak durumunda kaldım Konuyu güncelleyebilir misiniz ?

Link hatalı değil img taginden dolayı hatalı goruyor galiba.
    Eklediğiniz link hatalı olduğu için incelenememiştir. Raporlarınıza kanıtlarınızı direkt link olarak eklemeniz gerekmektedir.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by jhsjkdks View Post
    https://forum.nttgame.com/forum/show...C3%BCncellendi

chat report kurallında belirtilen yukarıdaki [img] tagi kullanılması yorumunu dikkate alarak açtım ama aşağıdaki gibi yorum girilmiştir. Tekrar güncellenmediği için yenisini açmak durumunda kaldım Konuyu güncelleyebilir misiniz ?

Link hatalı değil img taginden dolayı hatalı goruyor galiba.
    Yüklemeleri Resim sayfası (hizliresim.com/xxxx) şeklinde değilde doğrudan erişim linki olan (i.hizliresim.com/xxxx) şeklinde gönderim yaparsanız herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.
    Bunun bir kolay yolu da siteye yüklediğiniz resmin Web Siteleri için sunulan linki var. O linki konuya direkt olarak eklemeniz yeterli olacaktır.

Tags for this Thread