Results 1 to 7 of 7

Tek Pc ile birden çok karakter ile oynama

öncelikle merhaba. aklıma takılan bir şeyi sormak istiyorum. Tek bilgisayardan iki farklı karaktere girebiliyor muyuz? karakterlerden biri benim diğeri kardeşimin. ikisi de premiumlu ve ben işe gittiğimde kardeşim kendi karakterine girecek. karakterlere aynı anda girmekten bahsetmiyorum. ben çıkış yaptıktan sonra aynı pc den kendi karakterine girecek.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Bir bilgisayar üzerinden yalnızca bir oyun açabilirsiniz. Siz kendi hesabınızdan çıkış yaptıktan sonra kardeşiniz başka bir hesap ile oyuna giriş yapabilir.

netleştirmek için soruyorum. ben çıkış yaptıktan sonra aynı pc üzerinden kardeşim kendi hesabına girebilir dimi hocam?

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by jeh_1pehb3xR View Post
    netleştirmek için soruyorum. ben çıkış yaptıktan sonra aynı pc üzerinden kardeşim kendi hesabına girebilir dimi hocam?
    illegal bir program kullanmadığı takdirde girebilir. bu oyunu oynayanların %80'i küçükken bilgisayarı olmadığından abisinin bilgisayarında başladı oyuna

Moderator NightOwl's Avatar
    Belirttiğim gibi, siz kendi hesabınızdan çıkış yaptıktan sonra kardeşiniz kendi hesabı ile giriş yapabilir.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by jeh_1pehb3xR View Post
    Evet NightOwl un dediği gibi siz hesabınızı çıkış yaptıktan sonra kardeşiniz kendi kullanıcı adı ve şifresiyle kendi hesabına giriş yapabilir.

tamamdır hocam teşekkür ederim cevaplarınız için. durduk yere ip ban gibi bir durumla karşılaşmamak adına sormak istedim.