Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Verirler cezasını merak etme 1 gün mü 3 gün mü ne mute cezası alır. Pazarcı değilim ve kastığım gemleri milletten 100 k aşağıya koydum ve adama "sen kendi işine bak ben bu fiyattan satıyorum 2 gün pazarda bekleyemem" dedim diye adam koşullu olarak yarım saat küfür etti "" bu adama 3 gün mute cezası verilmişti Pazardaki diğer charlarından birinden yazmıştı "gem sattığım chara 3 gün değil sınırsız mute yedirtsen ne yazar

Tabi bir de Gmlerin anne babasına edilen küfürlerle oyuncuların anne babasına edilen küfürün cezasının farklı insiyatife sahip olması durumu da komik bir durum
    Kesinlikle katılıyorum gmlerin annesi eşi bizimkilerden daha değerli olduğu için bize küfür edilince mute veriliyor onlara edilince direk ban olarak geçer eminim real hayatta insanlar bu küfürler yüzünden cinayet işliyor ama bizim gmlere bunu anlatamıyoruz sanki türkiye de yaşamıyorlar

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Loginfor45 View Post
    Oyunda çok küfür ediliyor, bazı küfürler ağız alışkanlığıdır diye görmemezlikte gelinir.

Ama bakıyorsun adam öyle küfür ediyor ki ucu pedofiliye kadar uzanıyor, yok işte bebeğini, kız kardeşini
    Adam doğmamış bebeğime küfür ediyor.

Bebeğe cinsel küfürünü cezası mute olabilir mi? Merak ediyorum edilen küfürün cezası sabit olarak mute midir?
    Merhaba,

Don Jose arkadaşımızın belirttiği gibi GM inisiyatifinde bazı durumlarda ki bu durum küfür bile olabilir, süresiz hesap kapatmasına kadar gidiyor konu. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Verirler cezasını merak etme 1 gün mü 3 gün mü ne mute cezası alır. Pazarcı değilim ve kastığım gemleri milletten 100 k aşağıya koydum ve adama "sen kendi işine bak ben bu fiyattan satıyorum 2 gün pazarda bekleyemem" dedim diye adam koşullu olarak yarım saat küfür etti "" bu adama 3 gün mute cezası verilmişti Pazardaki diğer charlarından birinden yazmıştı "gem sattığım chara 3 gün değil sınırsız mute yedirtsen ne yazar

Tabi bir de Gmlerin anne babasına edilen küfürlerle oyuncuların anne babasına edilen küfürün cezasının farklı insiyatife sahip olması durumu da komik bir durum
    Neredeyse 3.5 yıldır bu şirkette çalışıyorum, bize ya da bir oyuncuya edilen küfürün ayırt edildiği durumlar milyonda bir gerçekleşmiştir. Bu istisnai durumlar ise gerek oyundan, gerek forumdan, hatta bilet üzerinden edilen küfürler sonrasında yaşanmıştır.

Konu içerisinde gerekli cevaplar ve ek bilgiler verildiği için yoruma kapatıyorum. Sizlere tavsiyem bu gibi durumlarda oyuncular sadece oyundan ceza almasın, yasal yerlere mutlaka başvurun.

Keyifli Oyunlar,

Page 2 of 2 FirstFirst 12