Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

15.09.2020 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 408.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

NTT Game || Knight Online Takımı
    Merhaba,

Öncelikle çalışmanız için tebrik ve teşekkür ederim. Bu 408 sayısı içerisinde benim charımda mevcut. Yapmadım deyip inkar etmeye gerek yok, yaptım ve cezası için haklısınız. Ancak ilk defa makro suçu işleyip direkt ban yemiş olmam pekte mantıklı gelmiyor.

Ban poltikanızda da bu maddeye güncelleme olarak yer vermişsiniz ( https://forum.nttgame.com/forum/show...#axzz3PBbP4X8e )

Buradaki postta da somut olarak dile getirdiğiniz bu durum için ticket attığımda " suistimal etmek " ile itham edilerek ticket kapatıldı.

Sonuç olarak küfür hakaret ve başka herhangi bir aykırı durumum olmamasına rağmen direkt ban yemiş olmamın uygun olmadığı düşüncesindeyim. Bu işi sürekli yapan ve gerçek anlamda "iş" haline getiren kişiler hapse gönderilirken neden ben "TPT" adı altında ban yiyorum? Onlar kötü ben iyiyim demiyorum aksine cezaysa bu cezanın herkese eşit olarak uygulanması gerektiğini düşünüyorum.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LycopersicumEsculentum View Post
    Merhaba,

Öncelikle çalışmanız için tebrik ve teşekkür ederim. Bu 408 sayısı içerisinde benim charımda mevcut. Yapmadım deyip inkar etmeye gerek yok, yaptım ve cezası için haklısınız. Ancak ilk defa makro suçu işleyip direkt ban yemiş olmam pekte mantıklı gelmiyor.

Ban poltikanızda da bu maddeye güncelleme olarak yer vermişsiniz ( https://forum.nttgame.com/forum/show...#axzz3PBbP4X8e )

Buradaki postta da somut olarak dile getirdiğiniz bu durum için ticket attığımda " suistimal etmek " ile itham edilerek ticket kapatıldı.

Sonuç olarak küfür hakaret ve başka herhangi bir aykırı durumum olmamasına rağmen direkt ban yemiş olmamın uygun olmadığı düşüncesindeyim. Bu işi sürekli yapan ve gerçek anlamda "iş" haline getiren kişiler hapse gönderilirken neden ben "TPT" adı altında ban yiyorum? Onlar kötü ben iyiyim demiyorum aksine cezaysa bu cezanın herkese eşit olarak uygulanması gerektiğini düşünüyorum.
    Merhaba, hesap işlemlerinin ticket üzerinden yürütüldüğünü, forum üzerinden destek verilmediğini belirtmek isterim. Destek ekibi yaptığınız itirazlarınızı, kanıtlar doğrusunda inceler ve nihai kararı verir.

Banned
    Quote Originally Posted by LycopersicumEsculentum View Post
    Merhaba,

Eşitlik istiyorsunuz ama unuttuğunuz birşey var.
    Gerçek hayatta olduğu gibi bu oyun (!) da bazı playerler daha eşittir.
    Umarım anlatabilmişimdir.
    Geçmiş olsun dileklerimle.
    Yeniden başlamadan format atmayı unutmayınız.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba, hesap işlemlerinin ticket üzerinden yürütüldüğünü, forum üzerinden destek verilmediğini belirtmek isterim. Destek ekibi yaptığınız itirazlarınızı, kanıtlar doğrusunda inceler ve nihai kararı verir.
    Destek ekibi ile nasıl iletişime geçmem gerektiği konusunda destek olabilir misiniz? Bu suçun ilk defa olduğunu söylediğimde bana kullanıcı sözleşmesini ( https://www.nttgame.com/tr/corporate/useragreement ) söylüyorlar anca forumda geçen ban politikasında ve bu konunun ilk postunda olduğu gibi ilk suç hapisle cezalandırılır deniyor.

Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Eşitlik istiyorsunuz ama unuttuğunuz birşey var.
    Gerçek hayatta olduğu gibi bu oyun (!) da bazı playerler daha eşittir.
    Umarım anlatabilmişimdir.
    Geçmiş olsun dileklerimle.
    Yeniden başlamadan format atmayı unutmayınız.
    Bu dediğin eşitsizlik durumu 8 yıl önce desen evet derdim. Ancak yeni yönetimin hizmeti, attığım ticketlar için aynı gün cevaplaması vb yönden çok farklı. Dolayısıyla bu yaşanan aksaklığın çözüleceğine inancım tam. Hatta çözüldükten sonra buradan tekrar yazacağım sana

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad