Results 1 to 4 of 4
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Vega
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad

Lightbulb Discord Banı Hk.

Merhaba,

Mart ayında oyuna saldırı yapıldığı sırada, resmi discord sunucusunda veri merkezi kaynaklı problem yaşandığı söyleniyordu. Ben de bu tartışma sırasında "hala veri merkezi diyor ahahahahah" benzeri bir gönderi yolladığım için discord sunucusundan süresiz banlandım. Haksız yere ban yediğimi düşünüyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Discord kullanıcı adım Oxlade#8911

İyi çalışmalar.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Hesabınızın banı açılmayacaktır. Başka bir hesapla Discord üzerinden yine aramıza gelebilirsin.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Hesabınızın banı açılmayacaktır. Başka bir hesapla Discord üzerinden yine aramıza gelebilirsin.
    Sebep?
    Aynı durum benim başımada da geldi. Yönetiminizi eleştirdim diye ban yedim. Aynı iş yapıyorsunuz. İşinize yarayanı aktif bırakıyor işinize yaramayanı yada hazmedemediğinizi TBT veya başka şekilde cezalandırarak uzaklaştırmaya çalışıyorsunuz. Madem eleştiri almayacaksınız neden bu tür topluluk ortamları oluşturuyorsunuz?.
    Last edited by DonJose; 09-15-2020 at 10:29 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Aşağıdaki rehber konu sorularınıza cevap olacaktır.

Eleştiri Yaptım Neden Ceza Aldım ?