Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
    Senior Member
    5 yıl içinde görüceğini düşünen arkadaş çok iyimser.

Senior Member
    Quote Originally Posted by UNF0RGIVENNN View Post
    Usko'da 5 yıl sonra görürüz artık

https://forum.nttgame.com/forum/show...3%96zellikler!

Oyuncunun işine yarayan herhangi bir etkinlik, güncelleme , vs. malesef USKOya getirilmiyor. Şu konudaki KORE sunucusunda olup da USKO'da olmayan oyuncunun hayrına olan birsürü yenilik var nedense Koreli abilerimiz USKOya bu yeniliklerin getirilmesini istemiyor...
    5 yıl mı? Gerçekten iyimserliğin gözlerimi yaşarttı. Bence 10-12 yıl sonra gelir, ancak bir bug çıkar ve tüm oyuncular bu bug öğrenir. Ancak bug'ın NTT tarafından farkedilmesi 2-3 yıl sürer. Sonra tamamen kapatılır.

Senior Member
    Hangi güncelleme geldi ki bu gelsin.

Quote Originally Posted by Lacanist View Post
    5 yıl mı? Gerçekten iyimserliğin gözlerimi yaşarttı. Bence 10-12 yıl sonra gelir, ancak bir bug çıkar ve tüm oyuncular bu bug öğrenir. Ancak bug'ın NTT tarafından farkedilmesi 2-3 yıl sürer. Sonra tamamen kapatılır.
    Açıkcası NTTGame istedikten sonra hemen gelir.
    Örnek olarak vergi güncellemesi var mesela, KoreKO'ya geldi aradan çok vakit geçmeden USKO'ya geldi.
    Ama bu sistemi oyun ile alakası olmayan oyuncuların suistimal edeceğini düşünüyorum.

Senior Member enezx's Avatar
    Oyundan para çıkışı olan bir sistem olduğu için kısa süre içerisinde uskoda da göreceğimizi düşünüyorum
    Ayrıca anladigim kadarıyla son ve en yüksek teklifi veren kişi itemi kapar mantığı olacak
    Muhtemelen fiyatlandırma da price bölümünde serverdaki son 5 satışın ortalamasından bir miktar ucuz olarak karşımıza gelecektir alt limit öyle belirlenecek

Ama burda kafama takılan bir olay var
    Pazarda buy pazarın altına item koyunca bir dakika icin de yanımıza ışınlanip o eşyayı alıp direk buy pazara goturen otomatik karakterler var

Ben hiç zannetmiyorum bir oyuncunun eşya sahibi olabilecegini, mesela elf ring piyasada 1gb diyelim ve açık arttırma da son teklif veren 50m legal bir oyuncunun o eşyanın sahibi olabileceğini düşünmüyorum

Sistem nasıl işlerse işlesin mesela bir item için 4 saat süre boyunca diye çıksa ve 4. Saatin son saniyesinde kazanan belli olsa kesin illegallerde

Son teklifi verince 1 saat sonra o kişide diye bir sistem olsa yine aynı şekilde

Tamam mantık çok güzel oyundan para çıkışı çok güzel olacak amaçlar doğru yönde ama bize yarayacagini düşünmüyorum

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Koreko sunucusundaki tüm özelliklerin bizde de olması lazım zaten. Korekoda sunucusunda olan özellikler sırayla gelmiyor nasıl olsa. İsterlerse bunu ilk getirirler. Oyun aynı oyun değil mi ? Neden her yerde farklı acaba ?

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    GÜNCELLEME: Etkinlik ile alakalı yeni bir video yüklendi.
    https://youtu.be/x9HKP4fqu7g
    OnlyTRANCE - CZ Ice Mage PK Movie (Knight Online - Olympia)

https://www.youtube.com/watch?v=V_eqLoNmw1Q

GM khenarth yayında çok güzel anlattı https://youtu.be/tfaadXZkbag merakla bekliyoruz...

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Yine parası olanın alacağı kazanacağı bir sistem

Yeniliklere her zaman açık olmak ve alışkanlıkları değiştirmek güzel şey olsa gerek..