Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Question Hesabı Geri Alma Hk.

Merhabalar,

Eski hacklenen hesabım hakkındaki nerdeyse tüm bilgileri biliyorum. Doğum tarihi, ilk hangi serverda, hangi sınıfta karakter açıldığı. Aldığım tüm cash kodları fakat sonradan hackleyen kişi cash çektiyse onlar hariç. Hangi şehirlerden giriş yapıldığı. Acaba ticket atsam, hesabı komple geri alabilir miyim? Mail adresi, OTP'si.

Registered Users
    Selam,

Bu gibi durumlarda hesabı müşteri hizmetleri inceliyor ve gönderdiğin aitlik bilgileri doğruysa, şüpheli herhangi bir şey yoksa hesabı sana geri iade ediyor.

Bizim müşteri hizmetleri adına olur ya da olmaz diyebilme şansımız yok. Ticket üzerinden (support.nttgame.com) onlarla iletişimde kal lütfen.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Bu gibi durumlarda hesabı müşteri hizmetleri inceliyor ve gönderdiğin aitlik bilgileri doğruysa, şüpheli herhangi bir şey yoksa hesabı sana geri iade ediyor.

Bizim müşteri hizmetleri adına olur ya da olmaz diyebilme şansımız yok. Ticket üzerinden (support.nttgame.com) onlarla iletişimde kal lütfen.
    Teşekür ederim.

Senior Member
    Bu gibi durumlarda account satışı yapan bazı uyanıklar geri almak için böyle yöntemlere başvuruyor. Otp nin değişebilmesi için telefona numara gelmesi gerekiyor. Bunu ancak o telefonun sahibi yapabilir. Otp değişlikliği yapılan hesaplara destek verilmemesi taraftarıyım. Sözüm meclisten dışarı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Bu gibi durumlarda account satışı yapan bazı uyanıklar geri almak için böyle yöntemlere başvuruyor. Otp nin değişebilmesi için telefona numara gelmesi gerekiyor. Bunu ancak o telefonun sahibi yapabilir. Otp değişlikliği yapılan hesaplara destek verilmemesi taraftarıyım. Sözüm meclisten dışarı.
    Haklısınız. Benim çok eskiden, OTP yokken bir hesabım vardı. Hesabım çalışmıştı, o zamanlar ticket atarak geri alamamıştım. Ticket atarak OTP silme/değiştirme işleminin yapıldığını yeni öğrendim. Arkadaşımın hesabını bu şekilde geri aldık. OTP numarası kullanım dışıydı. Bu ayrı bir durum tabii. Bu şekilde mağduriyet yaşayanlar var.

Benim fikrimde, OTP değişikliği yapılan hesaplara müdahale edilmemesi. Hesaplar bir şekilde çalınsa bile, çalan kişi girememeli. OTP sahibi, hesabı çalınsa bile geri alabilmeli. Çünkü, bir şekilde ID-Password hacklenebilir, mail adresi hacklenebilir ama telefon çok zor. Bankalar bile 2 aşamalı yapıyor. Benim hesabımın çalındığı zamanlarda keşke OTP olsaydı.

Senior Member
    benim e posta silinmişti sağolsunlar yardımcı oldular istediğim epostayı kendileri değiştirdiler