Results 1 to 7 of 7

Thread: CSS - Ring Hk

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

CSS - Ring Hk

Merhaba
    geçtiğimiz günler de aşağı yukarı 20 gün önce bir ring aldım , bankaya attım öyle dursun diye şimdi oynamak için yeni sıfırdan açıcam hesabıma basıp vakit geçiricem.
    karakterin geçmişi örneğin 2 uyarı almıştır ve ben de 3. uyarıyı aldı ban yedi gibi bir durum olabilir mi
    yada tamamen sıfırlanarak sicili temiz bir karakteri oynamaya başlamışım gibi bir durum mu
    çekincemden dolayı item dizemiyorum malesef
    karakter reb5 yeni sunucular da

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Karakterlerin geçmişte işlediği bir suç var ise karaktere ceza uygulanabilir, bu tarz bir satın alım tavsiye edilen bir durum değildir. Bu sebep ile ring ile karakter alacaksanız bildiğiniz/tanıdığınız kişilerden almanız önerilir.

Eğer yüzükte karakter aldıysanız ve hesabınız kapatılırsa, Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden destek bileti gönderebilir ve müşteri hizmetlerine durumu anlatarak yardım talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından size yanıt verecektir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Karakterlerin geçmişte işlediği bir suç var ise karaktere ceza uygulanabilir, bu tarz bir satın alım tavsiye edilen bir durum değildir. Bu sebep ile ring ile karakter alacaksanız bildiğiniz/tanıdığınız kişilerden almanız önerilir.

Eğer yüzükte karakter aldıysanız ve hesabınız kapatılırsa, Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden destek bileti gönderebilir ve müşteri hizmetlerine durumu anlatarak yardım talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından size yanıt verecektir.
    yani tanıdığım bir arkadaşım yok oyunu oynayan bu yüzden pazardan rebirt 5 bir karakter aldım , masraf ediyoruz malum oynarken ola ki bir gün birine söverim ne bileyim bi luring yapar mapusa atılır süresiz ban yerim diye korkuyorum
    öncesin de 2 ceza aldıysa sahibi ben bunu destek ekibine sorup karakterin geçmiş sicilini öğrenebilirmiyim
    mesela - ticket atıp karakter nickini sunucusunu söylesem bana geçmişte aldığı ceza varsa söylerler mi ? sonuçta sıfır hesap açıcam
    ring bende kanıtlı şekilde sorarım

Senior Member
    arkadaş her yorumuda silmeyin bu kadarda olmaz ne yazsak siliyorsunuz gbt istiyorsunuz işte adam ne bilsin böyle saçmalıkmı olur yardımcı falan olmuyorlar daha önce birinin o şekilde olmuş o yüzden kendin risk alıp yapıcaksan yapıcaksın yani diyorki beni ilgilendirmez geçmişini git nerden öğreniyorsan öğren böyle birşey olursa senide tüketici hakem heyetini bekliyor olacak en iyi çözüm hakkını ararsan fazlasıyla alırsın

Quote Originally Posted by HarryPottervePamukk View Post
    yani tanıdığım bir arkadaşım yok oyunu oynayan bu yüzden pazardan rebirt 5 bir karakter aldım , masraf ediyoruz malum oynarken ola ki bir gün birine söverim ne bileyim bi luring yapar mapusa atılır süresiz ban yerim diye korkuyorum
    öncesin de 2 ceza aldıysa sahibi ben bunu destek ekibine sorup karakterin geçmiş sicilini öğrenebilirmiyim
    mesela - ticket atıp karakter nickini sunucusunu söylesem bana geçmişte aldığı ceza varsa söylerler mi ? sonuçta sıfır hesap açıcam
    ring bende kanıtlı şekilde sorarım
    Bilet göndererek karakterin geçmişi hakkında bilgi öğrenemezsiniz. Eğer hesabınız ring alımı sonrasında kapatılırsa yukarıda belirttiğim gibi, bilet göndererek müşteri hizmetlerine durumu anlatabilir ve yardım talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından size yanıt verecektir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Bilet göndererek karakterin geçmişi hakkında bilgi öğrenemezsiniz. Eğer hesabınız ring alımı sonrasında kapatılırsa yukarıda belirttiğim gibi, bilet göndererek müşteri hizmetlerine durumu anlatabilir ve yardım talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından size yanıt verecektir.
    peki kastettiğiniz bilet sonucu maduriyetim ilk ceza olarak varsayılırsa , dönüşler belli olmaz tabi fakat bu durumla karşılaşanlar genel mana da nasıl bir sonuç alıyordu , şahsi görüşünüzü soruyorum burada hocam

Quote Originally Posted by HarryPottervePamukk View Post
    peki kastettiğiniz bilet sonucu maduriyetim ilk ceza olarak varsayılırsa , dönüşler belli olmaz tabi fakat bu durumla karşılaşanlar genel mana da nasıl bir sonuç alıyordu , şahsi görüşünüzü soruyorum burada hocam
    İşlemler bilet sistemi üzerinden yapılmaktadır ve kararı destek ekibi vermektedir. Bu sebepler ile hesap durumları hakkında net bir şey söyleyebilmem maalesef pek mümkün değil.