Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Lightbulb Pazar Tutmanın Önüne Geçmenin Yolu (Lütfen Destek Verin)

Şöyle bir önerim var.
    Örneğin X isimli charın pazarı kurulu, Y isimli char gelip bunun pazarını 3 kere arka arkaya açınca 1 saat boyunca aynı kişinin pazarına bakması yasaklansın. Böyle bir uygulama getirilecek olursa bu sayede pazar tutmalar da son bulacaktır çünkü ortalama bir pazarın açık kalma süresini 1 dakika var sayarsak 3 dakika sonra başka chara girmesi gerekecek bunun için sürekli kişinin pc başında olup char değiştirerek pazar tutması gerekecek ve kimsenin de bu kadar uğraşabileceğini sanmıyorum.
    Böyle bir uygulamaya getirebilirseniz çok güzel olur.
    Diğer arkadaşlar da bu posta destek verirse böyle bir uygulamanın getirilebileceğine inanmak istiyorum...

bunun yerine cr hızlandırsalar günler degil saatler içinde cezalar verilse hem diger konularda hem bu pazar tutma konusunda oyuncu yararına olur pazarı tutanda ceza almış olur sürekli yeni çar açıp trade açtıracak değil ya

Junior Member
    Quote Originally Posted by EhliBeyTR View Post
    bunun yerine cr hızlandırsalar günler degil saatler içinde cezalar verilse hem diger konularda hem bu pazar tutma konusunda oyuncu yararına olur pazarı tutanda ceza almış olur sürekli yeni çar açıp trade açtıracak değil ya
    2-3 farklı yerdeyken videoya almak gerekiyormuş pazarı tuttuğunu belgelemek için bunu da kanıtlaması gene uzun sürer kaldı ki adam makro açıp afk bırakıyor. pazarını açamazsa tutamaz da bence kökten çözüm olur sonuçta 2 günde sonuçlansa adam 2 gün boyunca senin pazarını tutup seni zarara uğrattıktan sonra sonuç değişmez ban yese de gene char açar gelir...

Senior Member
    Bence gerek yok zaten bu zamanda pazar tutanda yok.

Quote Originally Posted by UmutTrumper View Post
    2-3 farklı yerdeyken videoya almak gerekiyormuş pazarı tuttuğunu belgelemek için bunu da kanıtlaması gene uzun sürer kaldı ki adam makro açıp afk bırakıyor. pazarını açamazsa tutamaz da bence kökten çözüm olur sonuçta 2 günde sonuçlansa adam 2 gün boyunca senin pazarını tutup seni zarara uğrattıktan sonra sonuç değişmez ban yese de gene char açar gelir...
    2 3 farklı yere gerek yok bende pazar tutmadan ban yedim 3dk lık bir videoydu

Junior Member
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Bence gerek yok zaten bu zamanda pazar tutanda yok.
    Pazar tutan var ki bu konuyu dile getirdim dostum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by EhliBeyTR View Post
    2 3 farklı yere gerek yok bende pazar tutmadan ban yedim 3dk lık bir videoydu
    Mod un kendisi dedi görsel bug olabiliyor hareket etmezse eğer pazarı tutuyor gibi görünebilir o yüzden 2-3 farklı yerde çekmek gerekiyor diye

Senior Member
    Quote Originally Posted by UmutTrumper View Post
    Pazar tutan var ki bu konuyu dile getirdim dostum.
    Pazar tutanın nicki yazıyor video al şikayet et

Junior Member
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Pazar tutanın nicki yazıyor video al şikayet et
    biliyorum yazdığını şikayet edeceksin 2-3 günde sonuçlanacak o süre içerisinde zararın olacak ban yiyecek sonra başka chardan tekrar 2-3 gün tutacak bunlarla uğraşmak veya beklemek yerine 3 seferden sonra 1 saat açamaması en mantıklısı. Ne şikayet etmeye gerek kalıyor ne yetkililerin bunla uğraşmasına gerek kalıyor otomatik olarak sorun ortadan kalkıyor zaten

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    dediğin olay olabilir.
    Onun yerine sağ altta şu saatte şu kişi pazarını şu saatte açtı , şu saatte kapadı bildirimi de gelebilir

Tags for this Thread