Results 1 to 9 of 9

Thread: CR Hk.

Junior Member

CR Hk.

1 ayı aşkın aynı kişi destanda herkese ks atıyor Eski Charı * 2 kere Hapis yedi diye kendine yeni char aldı yeni adı ** ve Yanında Bulunun ** de 2 kere hapis yedi Onunda Yeni Charı * Ve yanlarında* bir karakter var daha once bizle beraberdi bu 2 kişi bize ks attı biz genie kullanıyoruz onlar genie altı makro bizim onlardan eksigimiz yok ama illegal karıstırım butun slotlara ks attılar ve 15 gundur ben cr ye attıgım o kadar kanıt var iken bir kere bile incelenmediler gecen hafta 3 bu hafta 3 report var ve incelemedikleri icin bende atıyorum discord hesabından yazıyordum patheoz beni banladı cok guzel legal oynayan oyuncuları sogutmakta birebirsiniz ama bu oyun boyle ilerlemez siz bizi kucuk dusurmeye calısıyorsunuz her lafınızda yada tehdit ediyorsunuz ben legal oynayım premum ve cash cekiyorum benim geniem bosa prem bosa gidiyor elinde mause makro olan yada herhangi bir program olan kişiler benim hakkımı calabiliyor buna bir cozum bulamama cok ciddi bir konu bir de cr de tehdit edildik 3 konu var 3. konuda neden diger reportlarımın sonucumu beklememişim yeni iş yükü bindirmişim diye beni hesabımı askıya almakla tehdit ettiler işinizi yapın kac adam oynuyor bir serverda neyle ugrasıyorsunuz oyunun yarısı bırakıyor serverlar pazardan başka bişey olmadı yeni acılan 3 server haricinde bir destan var elinizde populer olan buradaki oyuncularıda hiçe sayıp sadece oto ban xincode yakalanan programları kullananlar banlanıyor banlanan adam zaten premiumsuz ertesi gunu yenisini acıyor devam ama ben 14 günlük premi boşa goturen bir makrocuların engellenmedigi bu oyunda duramıycam daha artık sabır edemiyorum emek veriyoruz slotlarda elle kasıyoruz yeri geliyor item yapıp charımızı dizelim diye ama yok nafile kimse legal oynamayı düşünmüyor mause alan makro ayarı yapan eli bizde hızlı kalkar elle bile yetişezsin herşeyi geçtim adam itiraf ediyor makro yok mause kullanmıyorum program benimki diye ama dam hala oyunda ama ben olmıcam sanırım her şey temiz bir oyun icindi ben gider ve ekibimde ....

Banned
    Sakin ol şampiyon. Ortak şikayet konularına birkez de sen değinmişsin. Senden önce binlerce kere aynı konu açıldı.
    Aramıza hoş geldin

Senior Member
    Daha dün konu açtım Scorp_Lion konumu kapattı adam kabullenemiyor sanırım sistemin kötü olduğunu veya eleştiriyi . Bi kaç dakika sonra bu konuyada kilit vurur çünkü konuşma ve yorum yapma özgürlüğü yok maalesef.

Junior Member
    Ortak şikayet konuları ama kaç kişi diye bakmıyorlar işlerinin geldiği gibi davranıyorlar dc den neymiş efendim report olmazmış 10 lvl olmadan 2 kere soyledik 3.de dc den banladılar ben o ilk 2 sindede uzaklaştırıcam diye tehdit ediyorlar cr ye de attıgım konulardada 3 . konuda askıya alıcaz diye şikayet ediyorlar kaç tane makrocu var sayarım serverda biz elimizde yada legal genie ile kasamıyorsak oynamanın bir anlamıyor mause varsa kralsın

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Daha dün konu açtım Scorp_Lion konumu kapattı adam kabullenemiyor sanırım sistemin kötü olduğunu veya eleştiriyi . Bi kaç dakika sonra bu konuyada kilit vurur çünkü konuşma ve yorum yapma özgürlüğü yok maalesef.
    Kendisi açtığınız tüm konulara cevap verdi. Dün de olduğu gibi.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Daha önce buna benzer açtığın konuların hepsine cevap vermiştik. Elbette bu sefer de farklı bir cevap almayacaksın ama yine de CR'nin işleyişini ben size yeniden hatırlatayım.

Sabitlenmeyen konulara işlem yapılmayacak gibi bir durum söz konusu değildir. Size gelen kalıp mesajı okumuyorsunuz, orada raporun incelemeye gireceği ve elimizdeki verilerle karşılaştırılıp ondan sonra ceza alması söz konusu ise oyuncunun ceza alacağı yazıyor. Peki bu raporlar neden incelemeye alınıyor? Her gün, evet her gün düzenli olarak çok sayıda küfür raporu gönderen oyuncular var. Bunlardan birisi de konuyu açan arkadaşımız olduğu için üstüne basarak hatırlatayım. Bir oyuncunun normal koşullarda her gün çok fazla sayıda küfre maruz kalması normal bir durum değildir. Genel olarak bunu art niyetli kullanan bir çok kullanıcı var, küfürden ilk cezasını alan kullanıcılar ne yazık ki işlerini güçlerini bırakıp diğer oyuncuları küfür ettirmeye çalışıyorlar ve kendi tahrik kısımlarını kanıtlarında görünmeyecek şekilde gizleyip CR ekibini kandıracaklarını tahmin ediyorlar. Yine buna benzer bir çok aldatmaya yönelik küfür raporları tarafımıza CR üzerinden iletiliyor ve bu raporların hepsi tek tek kontrol ediliyor. CR ekibindeki personel raporda bir anormallik fark ettiğinde bunu incelenmesi için başka bir departmana aktarıyor. Bu süreç belirsiz olduğu için sizlerin raporlarına ceza konusunda geri dönüş eklenmiyor.

Lütfen CR yaparken oyun içi hırslarınıza yenik düşmeyiniz. Eğer bir oyuncu, oyun kurallarını ihlal ediyorsa gerçekten de ceza alır. Ama ben onu da banlatayım, bunu da banlatayım, herkesi rapor edeyim işi gücü bıraktım insanlara küfür ettirip banlatırım diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

CR ve CR ekibi hakkında daha önce cevabını aldığınız cevaplar hakkında lütfen daha fazla konu açmayınız.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Kendisi açtığınız tüm konulara cevap verdi. Dün de olduğu gibi.
    Tamam iyi güzel ben zaten yazdıklarına karşı değilim ki bıraksın bizde yorum yapalım konu hakkında. Durmadan konulara gelip bi yorum yapıp kilit vurup gidiyor. Sanki yazdıklarının üstüne yorum yapılamaz gibi bir şey var sanırım. Arkadaşlarla crnin kötü durumundan bahsediyoruz gelip 1 yorum yapıp kilit vuruyor. Bende biliyorum crye konuların nasıl açıldığını zaten dün ki yaptığı yorumda bana insanların siniriyle oynayıp banlatmaya çalışıyorsun gibi ithamlar bulundu o konuya girmeye bile gerek yok.

Bizim tek istediğimiz bırakın konulara artık kilit atmayı diğer konumda da belirttim Burası Genel Tartışma Bölümü burası Moderatörler gelsin 1 yorum yapıp kilit vursun bölümü değil. Salın biraz konuşalım eleştirelim.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    [Rehber] Eleştiri Yaptım Ceza Aldım

Forumun sağ üst köşesinde bulunan arama kutucuğunu kullanırsanız ve yukarıdaki rehber konuya göz atarsanız emin olun yorumlarınız silinmez, konularınız kilitlenmez. Eleştiri ve fikirlere kapalı bir yönetim mevcut değil.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    [Rehber] Eleştiri Yaptım Ceza Aldım

Forumun sağ üst köşesinde bulunan arama kutucuğunu kullanırsanız ve yukarıdaki rehber konuya göz atarsanız emin olun yorumlarınız silinmez, konularınız kilitlenmez. Eleştiri ve fikirlere kapalı bir yönetim mevcut değil.
    Kilit vurulan konularıma bakarsanız hangisi Kabul Görmeyen Yorumlar arasında?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Konu açmadan önce lütfen daha önceden açılmış ve cevaplanmış konuları okuyunuz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.