Results 1 to 6 of 6

Merhabalar karakter dc bug sorunu

merhabalar öncelikle herkese selam olsun

Benim sorunum charım oyuna giriyor char donup kaliyor 1 veya 2 dk sonra dc veriyor yada oyun durduruldu beklermısın yoksa kapatmak ıstermısın yazisi geiliyor

Sonra ilk baslarda char soyuluyor sandım ama sadece okcu karakterımde oluyor yan charı ıle gırdım biraz bekledım dc olacak mı dıye onda olmuyor karakterım bugta kaldı sanırsam destek su bu gıbı atmak ıstemıyrum sorunu cozebılen varsa yardımcı olursalar sevınırım cunku destek foruma dılekce atsamda yıne robot mesaj gelecek yardımcı olanlar ıcın sımdıden tsk ederım IYI OYUNLAR.....(CHARIN SOYULUYORDUR DEMEYIN OYLE BIRSEY OLMAZ CUNKU ITEM YOK )

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

16. Yıldönümü Etkinlikleri ile gelen soğan, patates gibi etkinlik eşyaları kaldırıldı. Skill bar üzerinden bu eşyaları temizlemeniz gerekmektedir. Aksi durumda oyun içerisinde takılmalar yaşayabilirsiniz. Deneme yaptıktan sonra sorun yaşamaya devam etmeniz halinde buradan bizlere iletebilirsiniz.

Junior Member
    Aynı sorun bende de var karakteri tıklıyorum dc veriyor lütfen yardım

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

16. Yıldönümü Etkinlikleri ile gelen soğan, patates gibi etkinlik eşyaları kaldırıldı. Skill bar üzerinden bu eşyaları temizlemeniz gerekmektedir. Aksi durumda oyun içerisinde takılmalar yaşayabilirsiniz. Deneme yaptıktan sonra sorun yaşamaya devam etmeniz halinde buradan bizlere iletebilirsiniz.
    oncelikle cvb verdgını için tsk ederim ama oyuna girdigimde oyunada herhangı bı yere tıklayamıyorum gırıo karakter gorunuyor donuyor skıl barlar f8 f3 yerler karalanmıs gıbı gornuyor dedıgınız gıbı sanırsam etkınlgıınverdıgı sogan su bu bugta bıraktı nasıl 0 layabılırım skıl barlarını o bug kalkması ıcın pus esyamın zamanı gecıyor boyle bı etkınlgıın verdıgı zarardan dolayı

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

Junior Member