Results 1 to 8 of 8

Hybrid View

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)

cr açtığım konu hk.

konu ne zaman incelenir 2 gün oldu

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Bildirimler sırası geldiğinde bölüm yetkilileri tarafından incelenmektedir. Yapmış olduğunuz bildirim hakkında genel bölümlere konu açmanız süreci hızlandırmamaktadır. Bu süre zarfında bildiriminizin kontrolünü yapabilir ve yanıt verildikten sonra arşive kaldırılmadan sonucunu görüntüleyebilirsiniz.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    ben bu işten hiç birşey anlamadım gece hakaret ediyor cr atıyorum sabah ve öglen aynı şekilde devam ediyor ceza aldıktan sonra onlarıda atıyorum verilen cevap ise

Söz konusu karaktere farklı bir raporunuz üzerinden ceza uygulanmıştır. Lütfen raporunuz sonuçlanmadan rapor açmayınız.

ben ne yapıcam tekrarmı konu açıcam dün zaten ceza aldı

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bir raporunuza cevap verilmeden aynı kişi hakkında ikinci bir rapor daha açmışsınız. İkinci raporunuzu açtıktan sonra ilk raporunuz üzerinden ceza verilmiş yani karakter ceza almış. Raporunuz sonuçlanmadan tekrar rapor oluşturmadan sonuçlanmasını beklemelisiniz. Raporunuzla ilgili bir sorun yok. Ayrıca, küfür gibi durumlar için susturma cezası uygulanmaktadır. Oyunda olması ceza almadığı anlamına gelmiyor. Ban politikasını inceleyebilirsiniz.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Bir raporunuza cevap verilmeden aynı kişi hakkında ikinci bir rapor daha açmışsınız. İkinci raporunuzu açtıktan sonra ilk raporunuz üzerinden ceza verilmiş yani karakter ceza almış. Raporunuz sonuçlanmadan tekrar rapor oluşturmadan sonuçlanmasını beklemelisiniz. Raporunuzla ilgili bir sorun yok. Ayrıca, küfür gibi durumlar için susturma cezası uygulanmaktadır. Oyunda olması ceza almadığı anlamına gelmiyor. Ban politikasını inceleyebilirsiniz.
    peki ben şimdi kopyala yapıştır yapsam ceza verilcekmi bu 2. raporuma

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Meh_p8dzPtWu View Post
    peki ben şimdi kopyala yapıştır yapsam ceza verilcekmi bu 2. raporuma
    Sizin şikayet ettiğiniz kişi Moderatör arkadaşımızın da söylediği gibi zaten ceza almış. Tekrar rapor açmanıza gerek yok çünkü kişi ceza almış.

Eğer ileride tekrar benzer bir durum yaşarsanız tarih bilgisi ile yeni bir rapor açabilirsiniz ama şu an için yeni bir rapor oluşturmanıza gerek yok.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Sizin şikayet ettiğiniz kişi Moderatör arkadaşımızın da söylediği gibi zaten ceza almış. Tekrar rapor açmanıza gerek yok çünkü kişi ceza almış.

Eğer ileride tekrar benzer bir durum yaşarsanız tarih bilgisi ile yeni bir rapor açabilirsiniz ama şu an için yeni bir rapor oluşturmanıza gerek yok.
    ilginiz için teşekkür ederim tekrar rapor oluşturmamın sebebi farklı bir tarih olmasıdır

Senior Member
    Cr ile ilgili farklı bir sorum olacak benim de tekrar konu açıp forum kirliliği yapmamak için buraya yazıyorum. Soruma gelecek olursak GM insiyatifini biliyoruz da moderator insiyatifi diye de bir durum var mı? Suç diye bildiğim bir olayı(forumda da araştırdığım kadarıyla scorp_lion da suç olduğunu söylemiş 2019 tarihli bir konuda) videolu kscli net görünecek şekilde 2 gün önce reportladım fakat cevaplayan moderator ıncelenecektir yazmış. Bugüne kadar incelenecektir yazan hiç bir konumun sonucunu göremediğim için ceza almadıklarını varsayıyorum. Özet olarak bir moderatore gore suç olan diğerine göre değil mi?