Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Question Forgotten Temple Hakkında

Öncelikle herkese iyi günler ve iyi oyunlar.
    Bildiğiniz gibi internet bir bilgi çöplüğü ve ft hakkında gerçek bilgilere ulaşmak neredeyse imkansız.
    şimdi asıl sorum ise şu ftde troller ve bosslar yani exp vermeyen yaratıklara verilen hasar sıralamaya etki ediyor mu yoksa hiçbir şey değiştirmiyor mu? Ve partiye sonradan dahil olan birisinin vurduğu hasar(ya da aldığı exp) partiye fayda sağlıyor mu yoksa birisi düştüğünde yada öldüğünde 7 kişi devam etmek daha mı mantıklı?
    Kesin bilgisi olan birisi cevaplarsa mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim

Senior Member NeverFree's Avatar
    Bende merak ediyorum. Herkes farklı birşey söylüyor Şu şeytanın spawn olma olayını düzeltseler başka birşey istemem saçma sapan hareketler yapıyor

Senior Member enezx's Avatar
    Bosslar ve troller sıralamaya herhangi bir etki sağlamıyor sıralamada tamamen exp önemli
    yeşil kutu alabilmek için premiumsuz şekilde 100k expe ihtiyaç var. Arkadaşlarımla sadece bosslar ve troller ile bir deneme yaptığım ft'de herhangi bir şey alamadım. Yani ihtiyaç olan tamamen exp. Ne kadar çok exp maviye o kadar yaklaştırır. Trolleri ve bossları kesmeye gerek olmasa da ft'nin bitmesi için kesmek zorundayız.

Mage partilerde de biriken exp bölünmesin yabancı adam partiye girmesin diye bir şey konuşuluyor ama o konuyu tam olarak bilemiyorum. Deneme şansım olmadı ama mantıken düşünecek olursak 6 magenin full atak verdiği atıyorum elinde 3m exp olan bir partiye 8. bir kişinin eklenmesi neden expi bölsün ki zaten elde 3m exp var üstüne ne eklenirse o olur. Tabii bunun mantığını kimse bilmediği için riske etmek istenmiyor
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Bosslar ve troller sıralamaya herhangi bir etki sağlamıyor sıralamada tamamen exp önemli
    yeşil kutu alabilmek için premiumsuz şekilde 100k expe ihtiyaç var. Arkadaşlarımla sadece bosslar ve troller ile bir deneme yaptığım ft'de herhangi bir şey alamadım. Yani ihtiyaç olan tamamen exp. Ne kadar çok exp maviye o kadar yaklaştırır. Trolleri ve bossları kesmeye gerek olmasa da ft'nin bitmesi için kesmek zorundayız.

Mage partilerde de biriken exp bölünmesin yabancı adam partiye girmesin diye bir şey konuşuluyor ama o konuyu tam olarak bilemiyorum. Deneme şansım olmadı ama mantıken düşünecek olursak 6 magenin full atak verdiği atıyorum elinde 3m exp olan bir partiye 8. bir kişinin eklenmesi neden expi bölsün ki zaten elde 3m exp var üstüne ne eklenirse o olur. Tabii bunun mantığını kimse bilmediği için riske etmek istenmiyor
    teşekkür ederim bu yaptığınız deneme gerçekten mantıklı olmuş sonuç olarak bosslar hiçbir işe yaramıyormuş kesinleşmiş oldu. bu exp bölünmesi olayını da bir yetkili umarım açıklığa kavuşturur