Page 6 of 13 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 121
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post

Anniversary Emblem Replica

Anniversary Emblem

Nasıl bi saçma mantıktır arkadaş. Kim etkinlikten kazantığı 700 taşı etkisi olmayan bir event amblem'e verir. Azıcık mantıklı olsanız nasıl olurdu?
    Last edited by NightOwl; 09-15-2020 at 10:08 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by IBeNGeLDiMI View Post
    Nasıl bi saçma mantıktır arkadaş. Kim etkinlikten kazantığı 700 taşı etkisi olmayan bir event amblem'e verir. Azıcık mantıklı olsanız nasıl olurdu?
    700 Soul Gem karşılığında alabildiğiniz Replika Amblem'dir ve kalıcıdır. Görünüm açısından almak isteyenler -ki ben de bu gruba dahilim- olacaktır. Daha düşük Soul Gem karşılığında Lunar Tattoo, Blue Alencia Wings, VIP Vault Key gibi işinize yarayacak ödüller alabilirsiniz.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    700 Soul Gem karşılığında alabildiğiniz Replika Amblem'dir ve kalıcıdır. Görünüm açısından almak isteyenler -ki ben de bu gruba dahilim- olacaktır. Daha düşük Soul Gem karşılığında Lunar Tattoo, Blue Alencia Wings, VIP Vault Key gibi işinize yarayacak ödüller alabilirsiniz.
    Ben de almıştım 2014 versiyonunu. Bankaya konulmuyor. 1 sene durdu üzerimde, sonunda mecbur çöpe attım.

Sayın moderatör arkadaşlar, sorum size. Bu Knight Royalı insanlar tekrar kanser olsun diye mi açtınız acaba ? Skiller vurmuyor 10 ok atıyoruz 1 tane vuruyor 10 tane r vuruyoruz 1 tane vuruyor tek düzgün calısan uzak skili ve diğer yakın vuruş skili. Ok ve bıcak ile vurulan r vurmuyor. Bunu önümüzdeki yıllar içinde çözmeyi düşünüyor musunuz acaba ? Hayır geçen sene de bu şekildeydi hala bu şekilde hala saçma bir durumda etkinlik. Sabırla cevap bekliyorum. Biraz önce 10 tane ok atıp 10 tane r vurduğum halde sadece 2 skil çalıştığı için diğerleri çalışmadığı için skeletona öldüm etkinlikte. Yani Allah rızası için artık şu oyundaki buglarla ilgilenin.

Knight Royale için herhangi bir level kısıtlaması var mı?
    Server: Diez
    Nickname: TheKingOfElMorad

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Sağolun büyük bir aydınlanma yaşadım...

Senior Member
    Quote Originally Posted by MehmetEroglu View Post
    Knight Royale için herhangi bir level kısıtlaması var mı?
    Minimum karakterin 35 level olması gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Aradığım yorum. Kule Savaşlarında MP stat verenlerin daha fazla damage vurmasına anında müdahale eden MGame, bugüne kadar defalarca gelen Knight Royale'de DEX stat verenlerin (yani çoğunlukla Rogue'lerin tabii) seri R vurarak öne geçmelerine hiç dokunmadı.

Peri avantajına zaten dokunacaklarını sanmıyorum PUS çekene öncelik olsun diye düşünüyorlardır bence.

Bu sorunlara ek olarak Knight Royale'deki en büyük sorunlardan bir tanesi de Teaming yapanlar ve Teaming yapanların PM bloklayabilmesi. Teaming'i engelleyebileceklerini hiç sanmıyorum zaten de, en azından içeride video alıp ispat etmeye uğraşanların çabasının boşa gitmemesi için Royale haritasındayken kesinlikle PM bloklanamamalı. PM bloklanamamalı ki kimin Teaming yaptığı bi ihtimal video ile kayda alınabilsin.
    Pm block değil de, karakterlerin name durumu şifrelenmiş olarak gösterilseydi yine video ile teaming kanıtlanabilirdi.

Senior Member
    lütfen dex vermeyen karakterlerin skilleri sekmesin lütfen lütfen nolur yalvarıyorum

Senior Member
    10 Tane r vuruyoruz 2 tanesi belki bazen hiçbiri vurmuyor yazık günah ya herkesin ana hesabı bi etkinlikte mage bi etkinlikte rogue olmak zorunda değil.