Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 121
    Senior Member
    Yok abi bu millete etkinlik felan getirmicen. 4 kişi kalmışız 3ü ortada oturmus benı beklıyo pmler blocklu tabi

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Yok abi bu millete etkinlik felan getirmicen. 4 kişi kalmışız 3ü ortada oturmus benı beklıyo pmler blocklu tabi
    Ben de akşamkinde 3. oldum. 4. olan adamı kestim temple içine girdim baktım ikisi yan yana beni bekliyorlar Döndüm video kaydını başlattım 2. olana yapabileceğim bir şey yok ama 1. olan arkadaş kazandı olarak yellde ismi geçtiği için malesef videoya yakalandı

Bu arada siriusta bu ortaklaşa royal oynayan bazı kişiler ciddi anlamda itemli ve adı bilinen adamlar. Charına baksan 100.000 cashin üzerinde değeri olan item var adamda. Bu adamlardaki nasıl bi ego merak ettim şu etkinlikte bile kazanmak için her türlü pisliği yapyıorlar tatmin olabilmek için. Tattoo ya da kanat için falan girdiğini hiç sanmıyorum.
    Last edited by Hmps; 09-11-2020 at 10:51 PM.

Junior Member
    Gerçekten güzel bir etkinlik fakat etkinlik kişi sınırı çok düşük. 80 değil de 100 üzeri olsa daha iyi olur diye düşünüyorum

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Roguelerin avantajlı olma durumu giderildi mi?
    Kendim cevaplayayım. Elbette hayır, rogueler sürekli ws oynuyor çünkü biliyor ki karşısındakinden daha az eşyalı da olsa karşısındaki sürekli failed alacak ve onu böylece kesecek.

Royale'in kaçıncı yılında bu düzelecek acaba?

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post

Dün akşam ares 2'de 78 kişinin katıldığı royale'de 11.olan kişiye 25+1 gem vermesi gerekirken 20+1 gem verdi. Sanırım ödülleri chaostaki gibi katılan kişi sayısının yüzdesine göre veriyor.
    Last edited by GengaR_AreS; 09-14-2020 at 08:45 PM.

Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Bu Etkinlik Artik Kalici olsun ,
    hiç bir etkinlik bunun kadar guzel degil
    Rogue oynuyorsun galiba ?

Evet imzana bakınca Rogue olduğun görülüyor. Mantıklı sürekli olsun adamları rahat rahat kesip kendini eğlendir.

Banned
    adama vuruyorum master'ı yanıyor o bana vuruyor full can. Vs başlıyor yatan benim. Bakıyorum 3 R vurmuşum 1i değmiş 2si sekmiş. NTT ne zaman düzeltir bu işleri?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Dün akşam ares 2'de 78 kişinin katıldığı royale'de 11.olan kişiye 25+1 gem vermesi gerekirken 20+1 gem verdi. Sanırım ödüller chaostaki gibi katılan kişi sayısının yüzdesine göre veriyor.
    Evet, İlk eklendiğinden beri katılan kişi sayısına göre değişiyor.

İnventroy'de Pot'un bulunduğu yeri değiştirmeme rağmen yine 1 basışta bitiyor bu pot bu sorunu yaşayan sadece ben miyim ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by SMClio View Post
    İnventroy'de Pot'un bulunduğu yeri değiştirmeme rağmen yine 1 basışta bitiyor bu pot bu sorunu yaşayan sadece ben miyim ?
    Kendi karakterimde her hangi bir sorun yaşamadım ben potu genelde orta slotlara koyuyorum 1. slotta olursa sorun oluyordu önceden