Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 121
    Junior Member
    Solar pendant özelliklerini yazabilecek veya resmini paylaşabilecek birileri var mı?

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Solar Pendant

Solar Messenger Achievement

Anniversary Replica Emblem

Anniversary Emblem

Last edited by Patheoz; 09-10-2020 at 09:59 AM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    2.serverlerde giriliyor mu? Bilgisi olan var mı?

Edit: Giriliyormuş.

Etkinlik güzel umarım kalıcı olur. Teşekkürler.
    Last edited by GengaR_AreS; 09-10-2020 at 08:03 PM.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Roguelerin avantajlı olma durumu giderildi mi?

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Dex vermeyen karakterlerin R atack sorunu ve peri avantajı çözülüp gelmiştir umarım. Bir de etkinlik saatlerini göremedim. Eskisi gibi 16.00-21.30 mu?
    Aradığım yorum. Kule Savaşlarında MP stat verenlerin daha fazla damage vurmasına anında müdahale eden MGame, bugüne kadar defalarca gelen Knight Royale'de DEX stat verenlerin (yani çoğunlukla Rogue'lerin tabii) seri R vurarak öne geçmelerine hiç dokunmadı.

Peri avantajına zaten dokunacaklarını sanmıyorum PUS çekene öncelik olsun diye düşünüyorlardır bence.

Bu sorunlara ek olarak Knight Royale'deki en büyük sorunlardan bir tanesi de Teaming yapanlar ve Teaming yapanların PM bloklayabilmesi. Teaming'i engelleyebileceklerini hiç sanmıyorum zaten de, en azından içeride video alıp ispat etmeye uğraşanların çabasının boşa gitmemesi için Royale haritasındayken kesinlikle PM bloklanamamalı. PM bloklanamamalı ki kimin Teaming yaptığı bi ihtimal video ile kayda alınabilsin.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Topladığımız potların 1 basmaya silinmesi diye bir bugta vardı umarım o da düzeltilmiştir

Senior Member
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Topladığımız potların 1 basmaya silinmesi diye bir bugta vardı umarım o da düzeltilmiştir
    Çantanda ilk sırada(sol üst kutu) tükenebilen eşya(pot-ok-skill vs.) varsa tek basışta bitiyor. O yüzden girer girmez oradan potu kaldırıp bow sword vs koyarsan sıkıntı olmuyor. keşke dediğin gibi düzelmiş olsa da gerek kalmasa böyle hareketlere ama

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    +7 paper dex setler basılsın +8 dex takılar alınsın rogue yan charı olmayanlara duyurulur

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Çantanda ilk sırada(sol üst kutu) tükenebilen eşya(pot-ok-skill vs.) varsa tek basışta bitiyor. O yüzden girer girmez oradan potu kaldırıp bow sword vs koyarsan sıkıntı olmuyor. keşke dediğin gibi düzelmiş olsa da gerek kalmasa böyle hareketlere ama
    Sol üstten alırsak 28'lik inventory'i 1. sıra hariç nereye koyarsam koyayım pot ok vb. sayılı tükenebilir eşyalar buga girmeyecek mi İlk girişte deniycem tşkrler ilginize.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Aradığım yorum. Kule Savaşlarında MP stat verenlerin daha fazla damage vurmasına anında müdahale eden MGame, bugüne kadar defalarca gelen Knight Royale'de DEX stat verenlerin (yani çoğunlukla Rogue'lerin tabii) seri R vurarak öne geçmelerine hiç dokunmadı.

Peri avantajına zaten dokunacaklarını sanmıyorum PUS çekene öncelik olsun diye düşünüyorlardır bence.

Bu sorunlara ek olarak Knight Royale'deki en büyük sorunlardan bir tanesi de Teaming yapanlar ve Teaming yapanların PM bloklayabilmesi. Teaming'i engelleyebileceklerini hiç sanmıyorum zaten de, en azından içeride video alıp ispat etmeye uğraşanların çabasının boşa gitmemesi için Royale haritasındayken kesinlikle PM bloklanamamalı. PM bloklanamamalı ki kimin Teaming yaptığı bi ihtimal video ile kayda alınabilsin.
    Teaming yasak mı yasaksa neden yasak
    İttifak serbest diye biliyorum MMORPG oynuyoruz
    Yıllardır Her serverda karşı ırk farketmeksizin clanlar anlaşma yapıyorlar
    Yetkili ağızdan sizde onlardan güçlü olarak slotlara hakim olabilirsiniz bu sizin elinizde cevabını verdiklerini hatırlıyorum
    İttifaka İttifakla Karşılık Verilmesini Savunuyor Yetkililer

Kendi Şahsi Görüşümde Bu Yönde İllegal olmadığı ve oyun oynamanı engellemediği sürece üstünlük sağlayacak her şey mübahtır
    Last edited by karimli; 09-10-2020 at 11:33 AM.