Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 101 to 110 of 121
    Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    2 royale kaldı. Çarşamba 16:00 21:30 son. Tabi uzatılmazsa. Bu arada geçen sene silmişlerdi gemleri. Yarın gece alacaklarını alsan iyi edersin, silinirse yazık olur sdflfsdşk
    Ben de bunu sormaya gelmiştim yetkili birinden teyit etsek iyi olur.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Ben de bunu sormaya gelmiştim yetkili birinden teyit etsek iyi olur.
    Silinmesi ihtimaline karşı birikmiş soul gemleri kullanmanı tavsiye ederim.

Junior Member
    Soul gemler silinecek mi????

Net cevap verecek bir yetkili var mı ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Silinmesi ihtimaline karşı birikmiş soul gemleri kullanmanı tavsiye ederim.
    Bu nasıl bir cevap ya? Bilmiyorsan yazma tavsiyeye ihtiyacım yok ben bilgi istiyorum.

SİLİNECEK Mİ SİLİNMEYECEK Mİ? Evet hayır çok net basit 1 kelime cevap.

Senior Member

Angry Royalde defaatle yaşanan Rezalet 996 da kalmama sebep oldu.

2 royale kaldı. Çarşamba 16:00 21:30 son. Tabi uzatılmazsa. Bu arada geçen sene silmişlerdi gemleri. Yarın gece alacaklarını alsan iyi edersin, silinirse yazık olur sdflfsdşk
    x clanı yüzünden 996'da kaldım, sağlık olsun önemli değil ama şu bir gerçek ki oyunda böyle bir etkinlik ypaıldığında olası riskleri hesaplayıp takip etmeleri lazım, bu GM arkadaşlar sadece yapmayın diyor ama bir önlem almıyorlar. x adlı karakter kaç defa royalde ilk 3 e girmiş bir kere baksalar yeterli.

Bu arada 996 gem ile 4 kanat 1 key 100 pot aldım. keşke pire alsaydım. tattoo da alacaktım ama pahalı geldi.
    Last edited by NativeBrutal; 10-07-2020 at 07:51 PM.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    İlginç bir şekilde resten sonra charım oyuna 5k hpsi silinerek giriyor.
    Royale giriyorum char ölü doğuyor.
    Bende ölü gözüken char, inventorysi boş char görünmez rakiplerden damage yiyor. Hiçbir savunma veya saldırı yapamıyorum. Ve royal ölü doğmama rağmen beni atmıyor. Rakipler vurup ölü doğmuş charı bir kere öldürmelerine rağmen gene atmıyor. Buyrun kscler ;

https://ibb.co/GVVwpmh
    https://ibb.co/ZH0kXLD
    Last edited by qerbelaiqerbelai; 10-08-2020 at 01:22 PM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    İlginç bir şekilde resten sonra charım oyuna 5k hpsi silinerek giriyor.
    Royale giriyorum char ölü doğuyor.
    Bende ölü gözüken char, inventorysi boş char görünmez rakiplerden damage yiyor. Hiçbir savunma veya saldırı yapamıyorum. Ve royal ölü doğmama rağmen beni atmıyor. Rakipler vurup ölü doğmuş charı bir kere öldürmelerine rağmen gene atmıyor. Buyrun kscler ;

https://ibb.co/GVVwpmh
    https://ibb.co/ZH0kXLD
    Yanlış bilgilendirmek istemem ama clandaki bi arkadaşımızda da aynısı oluyordu. Captcha kodunu girdin mi diye sorunca girmedim dedi. Sen yapmış mıydın captcha? Yapmadıysan ondan kaynaklı olabilir. Yaptıysan bilmiyorum..

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Yanlış bilgilendirmek istemem ama clandaki bi arkadaşımızda da aynısı oluyordu. Captcha kodunu girdin mi diye sorunca girmedim dedi. Sen yapmış mıydın captcha? Yapmadıysan ondan kaynaklı olabilir. Yaptıysan bilmiyorum..
    Hocam bu royale tıkladığımda captcha ekranda yoktu veya captcha çıkmış girmeden cancel yapmışta onu ünleme çevirmişte değildim.
    Ünleme çevirip ne pk ne etkinlik ne exp hiçbirşey yapmıyorum. Bazen çok alakasız yerde captcha çıkınca onu cancel yapıyorum. Ünlem haline getiriyorum alakasız durum ortadan kalkınca ünlemi açıyorum captchayı giriyorum. Def gemimi alıyorum
    Burdaki sorun eğer captcha ile ilgiliyse captcha geldi geleli 100 kere çıktıysa ekranımda 99'unda çıkar çıkmaz doldurmak 1 kere ünleme çevirip sonradan doldurmakla alakalı gibi hissediyorum. 1 kere ünleme çevirip 3-5dk sonra captcha girince charı kara listeye alıyor galiba. Sonra uğraşdur bir dünya sorunla. Asla captcha açıkken ekranda veya ünlem haline getirilmişken oynamakla alakalı bir sorun yok.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Süper oldu uzatılması, geçen yıl silindi bu yıl da silinecek diye abuk subuk şeyler aldım etkinlik habersiz bir şekilde uzatıldı.

Senior Member
    kesinlikle haklı bir sitem. çünkü bende çok günaha girdim bu konu yüzünden...