Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Güncel oyun içi etkileşim

Merhaba uzun bir aradan sonra oyuna yeniden başladım, Altar serverinde karus görev ve farm atmak istedim tüm Uruk blade slotlarında koxper mage ve okçu olarak partiler var adamlar ayarlamış bırakmış.Oyunda yasaklar serbest falanmı oldu bilgilendirebilirmisiniz.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Serbestlik söz konusu değil tabii.

Siz de oyun kurallarına uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.

Bildirimlerinizin geçerli olması için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba,

Serbestlik söz konusu değil tabii.

Siz de oyun kurallarına uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.

Bildirimlerinizin geçerli olması için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.
    Üşenmedim dolaştım Altar tüm sunucu ve kamplarda bu şekilde ayarlamışlar.Oyunda yönetici GM falan yokmu nasıl böyle rahat takılıyorlar.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by COPCU123 View Post
    Üşenmedim dolaştım Altar tüm sunucu ve kamplarda bu şekilde ayarlamışlar.Oyunda yönetici GM falan yokmu nasıl böyle rahat takılıyorlar.
    siriusta aynı şekilde 3 aylık premium alınca dokunulmaz üye olunuyormuş
    şaka bir yana malesef paramunlarda uruklarda aynı şekil
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Quote Originally Posted by COPCU123 View Post
    senin üşenmediğin şeye gmler üşendiği için maalesef böyle.

Oyunda yetkili sorumlu kimse yokmu neden bu duruma geldi.Adamlar moblar çıkarken saniye ayarlı nova atıyor bu nasıl iştir.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Arkadaşımızın da belirttiği gibi, şüpheli bir durum olursa Cheat Reports aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Buna ek olarak Xigncode taramaları, manuel kontroller ve raporlamalar sonucunda yüzlerce oyuncu ceza almaktadır.

Bunun en yalın örneği dün paylaşılan "Ceza Alan Oyuncular" konusudur, aşağıya bırakıyorum.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 235

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Arkadaşımızın da belirttiği gibi, şüpheli bir durum olursa Cheat Reports aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Buna ek olarak Xigncode taramaları, manuel kontroller ve raporlamalar sonucunda yüzlerce oyuncu ceza almaktadır.

Bunun en yalın örneği dün paylaşılan "Ceza Alan Oyuncular" konusudur, aşağıya bırakıyorum.

Merhaba sayın mod ALTAR tüm sunucu ve kamplarda bu şekilde gelip kendin görebilirsin.Ceza aldıkları falan yok adamlar ayarlamışlar takılıyorlar.O kadar fazla kişinin videosunu almanın neresi akıl işi ben burdan size yer gösteriyorum gidin inceleyin bariz makro yada hile.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

adamlar aylardır 3 tür taramanın hiçbirine mi takılmıyor be kardeşim

Senior Member Vrij's Avatar
    Herkes bilir xyngcode yasal oyunculara sorun cıkarır, amatör kxperleri engeller ama prolara bişey yapamaz, ilk iş onu bloklarlar.
    Pro kxplar GM accountu oyuna girdi mi offline olur.
    Normal accountla girse GM taratamaz,
    e çözüm?
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.