Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

62 lvl Master Kağıdı

Yanlışlıkla NPC ye 62 lvl Rogue Master kağıdını sattım. Bu kağıt 7 BDW kazanınca çıkan scrolldan mı ne çıkıyordu yanlış hatırlamıyosam. Şimdi BDW gidemiyorum gitsem bile o 62 Kağıdını yapan seçenek yok. Ayrıca Moradondaki o Kasihan NPC sinde de geri dönüşüm kutusunda o kağıt da yok. Asıl koyulması gereken item geri dönüşüm kutusunda yok ne kadar çer çöp satmışsam ıvır zıvır bir ton paraya geri alma koşulu ile onlar var.

Biraz bu 62 kağıdını elde etme yöntemi ve stili(sadece 1 defa) saçmalık değil mi? Şimdi nerde bulcam ben bu kağıdı? Moradonda 5 10m ye satıyorlar diyorlar ama bir kişi kendi defalarca ve mantıklı bir yöntem ile yapabilmeli bu kağıttan. Sonuçta yanlışlıkla silinebiliniyor veya NPC ye satılabiliniyor.BDW ye de 81 lvl den sonra gidilemiyor.

Senior Member enezx's Avatar
    Elde etmenin başka bir yolu yok malesef satın almak veya yan char kasmak gerek
    Varsa bir pazar chari falan bi rogue 60a getirebilirsin 2 3 günde bdw ile alınabilir

Senior Member
    Yarım saat Moradonda pazarlarda aradıktan sonra 4m ye buldum bu sefer de 1m ye seal ile kilitledim. Saçmalık ama yeniden yapılamaması ve yapılma biçimi. 81 den sonra BDW de yok.

Seal edince de bir diğer oyunun saçmalığı magic bage koyamıyorsun