Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Destek sistemi ???

Merhaba ;
    28 ağustosta hesabım hacklendi hemen ticket attık fakat farklı ilden atıldığı gerekçesiyle kapatıldı 01.09.2020 tarihinde yani 8 gün önce tekrar ticket attık fakat halen dönüş sağlanmadı çalınan hesabımın durumunu öğrenmek istiyorum bu kadar zor olmamalı ben binlerce kc yüklemişim aylık 6-7k kc harcama yaptım premiumsuz hiç giriş yapmadım hesabımın değeri yaklaşık idi bumudur bunun desteği?? Bu kadar mı değersisiz??
    Last edited by DonJose; 09-08-2020 at 01:10 PM.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Valla bekle bekle ağaç olduk işte.
    Modlar sadece mesaj siler

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, öncelikle ilk attığınız bilet üzerinden tekrar güncelleme yapmanız sebebi ile sürecin yeniden başladığını belirtmek isterim. Ek olarak çalınan hesap kategorisinden bilet gönderdiğinizi anlıyorum, bu durumda incelemeler belirli bir zaman alabiliyor. Lütfen biletinize gelecek cevabı bekleyin ve bu süreçte sizden tekrar bir bilgi talep edilmeden güncellemeyin. Eğer hesabınızın aidiyet bilgilerinize sahipseniz destek sistemi bu konuda size yardımcı olacaktır.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba, öncelikle ilk attığınız bilet üzerinden tekrar güncelleme yapmanız sebebi ile sürecin yeniden başladığını belirtmek isterim. Ek olarak çalınan hesap kategorisinden bilet gönderdiğinizi anlıyorum, bu durumda incelemeler belirli bir zaman alabiliyor. Lütfen biletinize gelecek cevabı bekleyin ve bu süreçte sizden tekrar bir bilgi talep edilmeden güncellemeyin. Eğer hesabınızın aidiyet bilgilerinize sahipseniz destek sistemi bu konuda size yardımcı olacaktır.
    yahu hesap soyulmuş mu soyulmamış mı bunu bile bilmiyoruz.
    Girin bi hesaba kontrol edin en azından , hesabın üzerinde item var mı yok mu ?
    Boşa mı uğraşıyoruz , başka bir şey için mi onu bile bilmiyoruz , tek yaptığınız şey zaman aşımına ulaştırmak ticketı

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bi girin şu karakterin üzerine item var mı yok mu bi bunun kontrolünü sağlayın artık

Junior Member
    7 gün geçtikten sonra güncelledim ben ve bu sizce normal bir süreç mi ? yapılacak tek şey mail güncellemesi inanın farklı bir firma olsaydı birkaç saat içinde cevaplar ve restore ederdi ama ntt game bu konuda 0(sıfır) not aldı ben 8 kişilik bir ekibi oyuna yeniden başlatmıştım hata etmişim

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    premiumlulara öncelik var mı hala

Junior Member
    Öncelik önemli değil bence dediğini iyi anla süreç yeniden başladı diyor yani 8 günde yanıt verilmeyen ticket için ennn az bi 8 gün daha bekleyeceksiniz diyor ÇOK GÜZEL DESTEK VERİYORSUNUZ GERÇEKTEN HARİKASINIZ

Şaka mı bu siz ciddimisiniz Allah düşürmesin bunların eline o zaman kardeşim. Allah sabır versin üzücü hemde çok üzücü

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by hayalimdi View Post
    Öncelik önemli değil bence dediğini iyi anla süreç yeniden başladı diyor yani 8 günde yanıt verilmeyen ticket için ennn az bi 8 gün daha bekleyeceksiniz diyor ÇOK GÜZEL DESTEK VERİYORSUNUZ GERÇEKTEN HARİKASINIZ
    Yanlış anlamış olabilirsiniz, süreç bileti güncelledikten sonra yeniden başlamıştır.