Results 1 to 2 of 2
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Merhabalar arkadaşlar

Tüm Arkadaşlara Selam Olsun ;

Bir Konu var çözümüne ulaşmak istemedikleri yada çözüme ulaşamadıkları .

(Macro diye tabir ettikleri herneyse , veya koxp gibi diğer illegal yazılım kullananlar için )

1 - Rank Sistemi Getirmişsiniz oyuna .
    a- Rank Sisteminde ki Monster Hunter kısmında ki Arkadaşları Günlük olarak inceleyin Sorunu Çözersiniz .

2 - İlk zamanlar da Game Master arkadaşlar slotları gezerdi . CR ye konu açıldığı zaman Direk GM arkadaş Slota gelir kontrolunu yapar ve işlem uygulardı . Ne Oldu da bu arkadaşlar oyuna bile bakmaz oldu ?

3 - Bir Söz vardır her zaman söylenir ' Bir insanın işini başka bir insan zorlaştırır ' doğru bu söz . Bu arkadaşların işini veya kendi işlerimizi kendimiz zorlaştırıp bozuyoruz Türk'ler olarak . Sonra da görüyorum ben neden hapise düştüm neden ban yedim pazar hesabı falan . Doğru durana kimse ceza işlemi uygulamaz kimse masal okumasın . Sistemde her tıkladığınız skilden tutun zaman aralığı sıklığı veya ne yüklediniz ne yaptınız hepsini kayıt ediliyor . Bu Olayları yetkililer istedikleri zaman görebilirler.

4 - Kore Sunucunun özellikleri çok güzel gördüğünüz gibi. O özellikleri işi gücü üç-kağıt olan bir ülkeye getirirler mi sizce ?

5 - Oyun içinde geziyorum diyor adam İş yok Güç yok . Diyorum ki illegal yazılım kullanma banlasınlar yenisini açar yine gelirim . Yazıktır günahtır . Madem işin gücün yok oyuna para yatıranların önünü neden kesiyorsun ? Evden çık bir kaç gün içinde iş bulursun . Tabi oturduğun yerde para alıyorsun nerde bulacaksın demi ?

Neyse arkadaşlar oyun içinde gerçekten düzen yok bu yöneticilerinde suçu oyuncularında . Kimse kimseyi suçlamasın . Oyun Tekrar legal olduğu zaman Oyuna döneceğiz . İnşallah daha önce olduğu gibi Server birleşimi olmaz hesaplarımız silinmez gelene kadar

Selametle =)

Senior Member Vrij's Avatar
    slm, okullarda öğrettikleri konu başlıgı konu ile ilgili olmalı, dikkat çekici ilgi çekici olmalı vs.
    Sana da merhaba diyen geçmiş

Bu gün steamde rift partysinde adam dedi ki 174 kutu kastım

Bir de 16. yıl etkinliklerini beğenmiyorlar, daha ne olsundu 70GB eder.

Mgamedeki korelilerin aklı şaşmış kalmıştır, yaw biraz güzel bişi yapalım dedik, bu TR oyuncular iyice dibine vurdu, nasıl pragmatik, oportunist, ama çalışkan bir millet bu böyle, çinlilerden beter DD

Yalnız 3. şıktaki oyun herşeyi kaydediyor dogru değil. Bildiğim trade, merchnt, lvl görevler vs kaydediliyor. Ona data yetmez google olmak lazım. Onlar da babasının hayrına kaydetmiyor, insanlara çip taktıklarında kim ne bilmek için.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.