Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

CR bildirimi hk.

2 tane cr konum vardı ikisine de moderatör tarafından yorum yapıldı. Genelde gmler işlem yaptığı veya gördüğü zaman Patheoz oluyor bu genelde. Tamamdır veya İncelenecektir yazardı. Sanırım konular birikince ilgilenmeyip arşive atmak kolayınıza geldi.

Saat 23:30 da baktığımda konular duruyordu. 23:40 ta arşivde konumu takip ediyordum. Hiç bir moderatör gelipte takip etmemişsin demesin.

Moderator SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Normal şartlarda hiçbir konu yanıtlanmadan arşive taşınmamaktadır fakat ilgili ekibe kontrol için ileteceğim.

Senior Member AysunCuk's Avatar
    Nickname
    PuxbemtiS
    Server
    KO -> Gordion
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Normal şartlarda hiçbir konu yanıtlanmadan arşive taşınmamaktadır fakat ilgili ekibe kontrol için ileteceğim.
    Merhaba,

Benim de üç konum vardı, ikisi yanıtlandı ve üçüncü için değerlendirme sürüyordu ama GM ekibinin yanıtını göremedim kısa süre önce bakmıştım üç konum da duruyordu ama üçü de taşınmış, normal de GM yanıt verdiğinde 23:00 ı geçmiş ise bir sonraki gün arşivlenmesi gerekmiyor mu nasıl göreceğim ne olup bittiğini ?
    http://forum.nttgame.com/forum/ximage.php,qu=731930,atype=sigpic,adateline=147630  5518.pagespeed.ic.1t-N2TA4hX.webp

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Benim de yaklaşık 10 gün önce açtığım konu incelenecektir şeklinde beklerken öğlen 12-1 gibi arşive taşındı sonucunu göremedim. Çok büyük ihtimal sonuç falan yazılmadı da en azından arşive 23.00'dan sonra taşınıyo demeseler iyi olur. Sabah 11'de baktığımda gözüküyordu çünkü eminim o saatlerde taşındığından.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Sonuçlanmamış raporların arşive taşınması teknik olarak mümkün değildir. Sadece sonuçlanan raporlar arşive taşınmaktadır. Lütfen raporlarınızı düzenli olarak kontrol ediniz.
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.