Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Keşke oyuncuyu oyundan soğutmanın cezası olsa

.

30gün boyunca jr girdim premiumsuz şekilde. Bu 30 günde ron 7 setimi tamamladım. Bu süre zarfında oyunda ki tek sorunun bizim hırsımız olduğunu anladım. Charımı emekle 0 dan dizdiğim için mi ne resmen aşık oldum. Hedefim +1 dual fr bilmem ne derken bugun jrde tek yiyorsun çöp inme aşağıya uyarisini aldım. Saygımı korudum ve bundan önce girdiğim jrlerde defalarca iyi işler çıkardığımı ++ vermediği için 3 yiyerek yattığımı söyledim. Her türlü ezici cümleye maruz kaldım. Çöp char, inmiceksin aşağıya gibi. Hakarete uğramasamda charımdan soğudum. Tüm samimiyetimle yemin ediyorum hedef hedef ayarlamıştım her şeyi dc premium alacağım güne kadar. Açıkcası adamın söylediklerine çok takıldım ve soğudum. Keşke böyle insanlar ceza alsa. Emekle dizilen chara çöp demek ne abi? Saatlerini ayırıyorum ben bu chara ayıp değil mi. Harbiden de çöp gibi bufsuz 2 yiyorum ortalama ben gerçekten bu işi anlamadım

Junior Member
    Olaya çok duygusal yaklaşmışsın, balık burcu musun?

Senior Member
    Quote Originally Posted by CockyBastard View Post
    Olaya çok duygusal yaklaşmışsın, balık burcu musun?

Duygusallıkla ilgisi yok. Param yok. Zengin değilim. Hayaller +3 hayatlar old takı. İlk kez emekle geliştirdiğim chara hakaretler yedim. Çöp vs diye zoruma gitti. Gerçek hayatta birisine çöp dese özellikle bana minumum 90 gün sıvı gıda + psikolojik destek almak zorunda kalır ama eline klavye alan istediğini diyor. Cezası olmalı bu işin.
    Bak ben bu oyuna 2 tane kız arkadaş başlattım 20.günün sonunda oyunu bıraktıkları için yeniden doğmuş gibi hissettiler. Hep strese sokuyorlardı. Call neden aldın esc nie attın vs diye. Bazı bencil insanlar oyuncuları oyundan soğutuyor. Dileğim bu insanların ceza alması

Senior Member
    Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    .

Harbiden de çöp gibi bufsuz 2 yiyorum ortalama ben gerçekten bu işi anlamadım

bu cümlen her şeyi özetlemiş

Senior Member
    Bir de sürekli karşı kötü olup iyi oynayamazsın altardayım bazen bi partiler geliyor blink yere vurma tek warrior tüm ptye tek atıyor çok da kasmamak lazım

Senior Member
    Quote Originally Posted by ricardQ7 View Post
    bu cümlen her şeyi özetlemiş
    Ron 7 set. +7 hell blood. Elimden bu geldi. Oyuna tl yatırmadan bukadar oluyor ki ben bu kadar item alacağıma bile inanmazdım gercekten yetkililerden özür diliyorum tlsizde oynanabilirmiş. İnanmazdım hiç.

Charım tek yesin sorun değil çöp diyebilirsin. Gerçek hayattaki karakterim yeteri kadar sağlam. Çöp gibi parmaklarla klavyeden msj göndermek kolay. 8 yıl kick-box 4 yıl güreş geçmişim var. 192 boy 88 kiloyum. Norveç geni taşıyorum. Türkiye de özellikle lise zamanında bir çok zorbaya abi çektirmişliğim var. Keşke gerçek hayatta da bana çöp deseniz ^^
    Last edited by ben_D2X4wCGY; 09-07-2020 at 08:45 PM.

Senior Member
    Bir de sürekli karşı kötü olup iyi oynayamazsın altardayım bazen bi partiler geliyor blink yere vurma tek warrior tüm ptye tek atıyor çok da kasmamak lazım
    Valla charımın ne durumda olduğunu bildiğim için max atak verip pk kalmamaya çalısıyorum. Pk kalınca da su zamana kadar 1 canla adam kurtarmışlığım var. Bugun parti mage ağırlıklıydı. Hepsinde walkrie vardi. Bu tiple mi iniyorsun falan yaptılar işin komiği ben 1 kez bunu diyenler defalarca kez yatıp aralarında küfürleşip çıktılar

Senior Member
    Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    Ron 7 set. +7 hell blood. Elimden bu geldi. Oyuna tl yatırmadan bukadar oluyor ki ben bu kadar item alacağıma bile inanmazdım gercekten yetkililerden özür diliyorum tlsizde oynanabilirmiş. İnanmazdım hiç.

Charım tek yesin sorun değil çöp diyebilirsin. Gerçek hayattaki karakterim yeteri kadar sağlam. Çöp gibi parmaklarla klavyeden msj göndermek kolay. 8 yıl kick-box 4 yıl güreş geçmişim var. 192 boy 88 kiloyum. Keşke gerçek hayatta da bana çöp deseniz ^^
    napcan sana çöp diyen birine box bilgilerin ile mi saldırcan yabani misin sen

Senior Member
    napcan sana çöp diyen birine box bilgilerin ile mi saldırcan yabani misin sen
    Ya valla zoruma gidiyor işte bu tipler :]
    İnsanı önce oyuna tl yatırmaya zorluyorlar sonra oyundan soğutuyorlar. Biz de suçu yetkililere atıyoruz. Oyun şöyle böyle diye.

Mesela adam yamuk bowla mükemmel iş başarıyor dün. Sayesinde jr kazandık. Aynı adam bugun denk gelip hakarete uğruyor. Önce eagle 8 alıyor sonrasına para yetmedikce soğuyor oyunu bırakıyor veya zaten dizemem diyip gb biriktirmiyor. Artık rica ediyorum insanlara çöp demeyi bırakın. Ron +7 den başka ne giycem abi holy 7 mi? Mutluydum abi ron 7 setlr hedefim takıları +1 lemek sonra anti defti simdi okadar soğudum ki ya bu itemlere hızlıca ulaşcam ya da çöp damgasi yicem. Gel de zevk al simdi

Senior Member
    Bu davranışlara örnek ve alması gereken ceza
    Adam db torlu canı %10
    - neden cektin lan ölüyordu
    + ölcen diye cektim
    - sen mage oynama kolsuz
    + neden call aldın lannnn
    - ++ ac bitti dağıtsın ineriz
    + sana mage açtırana ben. Beni çekme kardeşim
    + laaan neden cekmedin yattım
    - anlayamadım ceksem kızıyorsun cekmesem de kızıyorsun
    + inmeyin kessinler mage yüzünden kaybettik