Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Neden hiçbir yerde bu oyunu oynayabileceğim düşük bütçeli laptop tavsiyesi yok?

1000-1500 TL arası ikinci el laptop alacağım fakat hiçbir yerde tavsiye yok. Bilir kişiler bu konuda yardımcı olabilir mi? Teşekkürler...

Senior Member enezx's Avatar
    300-500 liralık bir laptop bile knight online'ı açar

letgoya girip bütçe aralığında herhangi bir bilgisayar bak işte özelliği en kafana yatanı al zaten o aralıkta genel anlamda 4-8gb ram i3-i5 birinci ikinci nesil bir laptop bulursun diye düşünüyorum
    ssd olmaz muhtemelen 200-250 liraya bi ssd alıp hdd ile değiştirirsen de en azından açılış kapanış relog attığında oyunun hızlı yüklenmesi falan zevk alırsın işte
    kanatlar kapalı düşük özellikte pk atabilir moradonda gezebilirsin
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Binlerce çeşit PC ve laptop olduğu için tavsiye olmaz zaten. Ama herkesin söylediği gibi orta halli Intel işlemci ve Nvidia ekran kartı olan bir laptopa üstteki arkadaşın da dediği gibi 120gb lık bir SSD takarak çok rahat bir şekilde ko oynarsın. Ama o sisteme sadece win 7 kurabilirsin win 10 da verim alamazsın.
    Düşük sistem merak ediyorsan gt9600m Intel centrino işlemci 4 GB ram li bir laptop bile rahat bir şekilde oynatıyor. Ama pk alanına girilmez.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Win 8.1 SDD harddisk 4 gb ram 4 Gb ekran kartı İntel i5 bir bilgisayar işini görür ben o şekilde oynuyorum . Pk yapabilirsin fakat maradon pazar alanında floodlardan dolayı kasma yapıyor .

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Arkadaş neden ban yemiş. Benim dikkatimi o çekti